ketvirtadienis, birželio 24 d.
„British Airways“ gali aukcione parduoti meno kūrinių, kad pritrauktų reikalingų lėšų
BNS

Didžiosios Britanijos oro bendrovė „British Airways“, ieškanti būdų išsaugoti darbo vietas ir pelną tuo metu, kai dėl koronaviruso pandemijos yra smarkiai sumažėjusi skrydžių paklausa, yra pradėjusi derybas dėl garsių meno kūrinių, kurių vertė siekia milijonus svarų, pardavimo, rašo agentūra „MarketWatch“.

Pasak informuotų agentūros šaltinių, bendrovė pasikvietė aukciono namų „Sotheby’s“ vertintojus, kad šie įvertintų jos turimą didelę meno kūrinių kolekciją, kurioje yra Damieno Hirsto (Demieno Hersto), Bridget Riley (Bridžet Raili) ir Peterio Doigo (Piterio Doigo) paveikslų.

Oro vežėja yra numačiusi parduoti mažiausiai dešimt savo kolekcijos meno kūrinių, kurie šiuo metu demonstruojami bendrovės verslo klasės salėse ir jos būstinėje netoli Londono Hitrou oro uosto.

Pasak šaltinių, mažiausiai vienas iš šių meno kūrinių buvo įvertintas daugiau nei 1 mln. svarų (1,3 mln. JAV dolerių).

Apie galimą „British Airways“ meno kūrinių pardavimą pirmasis pranešė leidinys „The Evening Standard“, kuris nurodė, jog šią idėją iškėlė vienas darbuotojas. Oro vežėja atsisakė komentuoti šį pranešimą.

„British Airways“, kaip ir kitos oro bendrovės, karpo išlaidas ir atleidžia tūkstančius darbuotojų, siekdama išvengti žlugimo precedento neturinčio kelionių nuosmukio aplinkoje.

Bendrovė šiuo metu derasi su profsąjungomis dėl 12 tūkst. darbo vietų panaikinimo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 06 12 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt