ketvirtadienis, rugsėjo 29 d.
Britų karalienė dalyvaus viešuose renginiuose po medikų rekomenduotos pauzės
BNS
Scanpix
Elžbieta II

Britų karalienė Elžbieta II savaitgalį dalyvaus ceremonijoje, skirtoje Pirmojo ir Antrojo pasaulinių karų aukoms atminti, ketvirtadienį pranešė Britanijos žiniasklaida, remdamasi Bakingamo rūmais.

Taigi, monarchė pirmą kartą po gydytojų rekomenduoto dviejų savaičių poilsio pasirodys viešumoje.

Pasak Bakingamo rūmų, lapkričio 14 d. karalienė dalyvaus renginiuose prie Kenotafo karo memorialo, skirtuose paminėti Atminimo sekmadienį, kai Jungtinė Karalystė pagerbia Pirmojo ir Antrojo pasaulinių karų bei vėlesnių karinių konfliktų aukas.

Spalio pabaigoje Bakingamo rūmai pranešė, kad Elžbieta II, atsižvelgdama į gydytojų rekomendacijas, mažiausiai dvi savaites atliks tik lengvus darbus.

95 metų karalienė anksčiau tą mėnesį naktį praleido ligoninėje. Prieš hospitalizaciją ji atšaukė vizitą į Šiaurės Airiją. Bakingamo rūmai tuomet pranešė, kad „buvo atlikti tam tikri preliminarūs tyrimai“.

Britų premjeras Borisas Johnsonas vėliau pareiškė, kad monarchė neturi jokių rimtų sveikatos problemų.

„Ji tiesiog turi laikytis savo gydytojų patarimų ir šiek tiek pailsėti, o aš manau, kad tai yra svarbiausia. Manau, kad visa šalis jai linki sėkmės“, – sakė vyriausybės vadovas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 11 12 10:47
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt