antradienis, liepos 5 d.
Britų policininkas prisipažino pagrobęs ir išžaginęs dingusią moterį
BNS
Pixabay
Britanija

Jungtinės Karalystės policijos pareigūnas antradienį prisipažino pagrobęs ir išžaginęs moterį, kurios dingimas pakeliui į namus šalyje išprovokavo pasipiktinimo bangą ir pakurstė debatus apie moterų saugumą.    

48 metų Wayne'as Couzensas, dirbęs Londono policijos elitiniame diplomatinės apsaugos skyriuje, taip pat prisiėmė atsakomybę dėl Sarah Everard nužudymo.  

Tačiau W. Couzenso nebuvo prašoma padaryti kaltinamojo pareiškimo dėl kaltinimo nužudymu, kai jis stojo prieš Londono Aukščiausiąjį baudžiamąjį teismą, nes dar laukiama medicinos ekspertų išvadų. 

33 metų rinkodaros specialistė S. Everard dingo kovo 3 dieną Klapame pietų Londone. 

Po jos dingimo buvo surengta virtinė protestų akcijų, o vyriausybė pažadėjo sustiprinti policijos patruliavimą naktimis ir skirti daugiau lėšų, kad moterims gatvėse būtų saugiau. 

Rusvai žalsvos spalvos kelnes ir pilką megztinį vilkėjęs W. Couzensas temos posėdyje dalyvavo vaizdo ryšiu iš Belmaršo griežto apsaugos režimo kalėjimo Londone, kur laikomas suimtas.  

Jis atsakė „kaltas, pone“, kai buvo paprašytas padaryti kaltinamojo pareiškimą dėl kaltinimo kovo 3 dieną „neteisėtai, jėga ar apgaulės būdu“ pagrobus S. Everard. W. Couzensas taip pat padarė kaltės pripažinimo pareiškimą dėl kaltinimo antro laipsnio išžaginimu laikotarpiu nuo kovo 2-osios iki kovo 10 dienos.   

S. Everard artimieji sėdėjo teismo salėje, kai W. Couzensas darė kaltinamojo pareiškimus.  

S. Everard dingo, kai aplankiusi draugus Klapame ėjo į savo namus netoliese esančiame Brikstone. 

Po savaitės jos kūnas buvo aptiktas miške už maždaug 80 km esančiame Kente pietryčių Londone. 

Londono policija praėjusią savaitę pranešė, kad autopsija parodė, jog moteris mirė nuo uždusimo suspaudus kaklą. 

Kitas teismo posėdis paskirtas liepos 9 dieną. W. Couzenso teismas turėtų prasidėti spalį. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 06 08 18:12
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt