ketvirtadienis, liepos 7 d.
Britų spauda: JK premjeras B. Johnsonas susituokė per „slaptą ceremoniją“
BNS
Scanpix
Borisas Johnsonas ir Carrie Symonds

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas šeštadienį per „slaptą ceremoniją“ susituokė su savo sužadėtine Carrie Symonds, pranešė britų žiniasklaida.

Savo spalvingu asmeniniu gyvenimu garsėjantis 56 metų B. Johnsonas su 33 metų C. Symonds susituokė katalikiškoje Vestminsterio katedroje, kur susirinko jųdviejų artimi draugai ir šeimos, pranešė laikraščiai „The Mail on Sunday“ ir „The Sun“.

B. Johnsonas yra antrasis vestuves šiame poste surengęs Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas po Roberto Jenkinsono, susituokusio 1822 metais.

Žinia apie vestuves buvo netikėta, nes anksčiau šią savaitę buvo skelbta, jog pora išsiuntinėjo pranešimus apie planuojamas vestuves su prašymu „rezervuoti datą“ kitų metų liepos 30 dieną,

B. Johnsonas ir C. Symonds iš pradžių planavo susituokti 2020 metais, tačiau dėl pandemijos šiuos planus teko atidėti.

Pora susižadėjo 2019 metų gruodį, o pernai balandį C. Symonds pagimdė poros sūnų Wilfredą (Vilfredą).

„The Mail on Sunday duomenimis, šeštadienio ceremonijoje dalyvavo apie 30 svečių – daugiausia, kiek šiuo metu yra leidžiama pagal taisykles, kurios buvo nustatytos dėl koronaviruso pandemijos. Pasak leidinio, visi jie gavo kvietimus paskutinę minutę.

Laikraščio šaltinių duomenimis, Dauningo gatvės patarėjai apie vestuves nebuvo informuoti.

Tačiau „The Sun“ skelbia, jog pora „slaptą operaciją“ dėl slaptų tuoktuvių planavo apie pusmetį.

Trečioji santuoka

Pasak leidinio, C. Symonds į ceremoniją atvyko limuzinu. Ji dėvėjo „pribloškiančią ilgą baltą suknelę“, bet nusprendė nesegėti nuometo.

Kaip buvo apsirengęs B. Johnsonas, liūdnai pagarsėjęs savo neretai netvarkinga išvaizda, laikraštis nepranešė.

Porą sutuokė tas pats kunigas, kuris krikštijo jųdviejų sūnų, kuris taip pat dalyvavo ceremonijoje, pranešė „The Sun“.

B. Johnsonas anksčiau buvo dukart vedęs. Su antrąja žmona teisininke Marina Wheeler (Marina Viler), su kuria išsiskyrė 2018 metais, jis susilaukė keturių atžalų,  Oficialiai jo skyrybų procesas baigėsi tik praėjusių metų lapkritį.

Taip pat pranešama, kad B. Johnsonas turi dar vieną nesantuokinę dukterį.

Po rinkimų 2019 metais B. Johnsonas tapo pirmuoju britų premjeru, persikėlusiu į Dauningo gatvę su drauge, o ne sutuoktine.

Symonds, buvusi Konservatorių partijos komunikacijos vadovė, poros sūnų pagimdė praėjus vos kelioms savaitėms po to, kai B. Johnsonas išėjo iš intensyvios terapijos skyriaus, kur gydėsi susirgęs sunkia koronaviruso forma.

Neseniai pora atsidūrė skandalo centre dėl brangiai kainavusios premjero rezidencijos Dauningo gatvėje remonto. Šiuo metu atliekamas tyrimas dėl įtarimų, kad šiam tikslui panaudotos vieno Torių partijos finansinio rėmėjo lėšos nebuvo tinkamai deklaruotos.

2021 05 30 14:46
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt