penktadienis, sausio 22 d.
COVID-19 laidotuvės: sūnui buvo uždrausta apkabinti gedinčią motiną
Alfa.lt

Vyras jautėsi „piktas ir nusivylęs“ po to, kai jam tėvo laitoduvėse buvo pasakyta pasitraukti nuo gedinčios motinos, praneša BBC.

Craigas Bicknellis iš Milton Keyneso, Anglijos, sakė, kad krematoriumo darbuotojas sutrukdė laidotuves pasakydamas vyrui ir jo broliui grąžinti savo kėdes į vietas.

C. Bickneliis nusprendė atsisėsti prie gedinčios motinos.

Krematoriumui vadovaujantys asmenys vėliau atsiprašė.

„Visi žinojome, kad kažkuriuo metu aš turėsiu paguosti savo motiną. Kai pamačiau, kokia ji palūžusi, aš turėjau prieiti ir apkabinti ją“, – pasakojo vyras.

Laidotuvių salėje kėdės pagal rekomendacijas buvo padėtos saugiu atstumu, tačiau C. Bickneliis nusprendė pasitraukti arčiau motinos. Kai jo brolis padarė tą patį, darbuotojas nuskubėjo prie jų ir pasakė: „Apgailestauju, tačiau kėdes turite grąžinti į vietas. Sakėme, kad kėdžių negalima judinti“.

C. Bickneliis teigė, kad po šio įvykio jis jautėsi „piktas ir nusivylęs“. „Tai visiškai sugadino dieną“, – sakė vyras.

Vėliau krematoriumo komanda atsiprašė šeimos.

„Mes paprastai netrukdome laidotuvių, kai šeimos nariai nori vienas kitą paguosti. Šiuo atveju turėjome labiau tai apgalvoti. Mes visada prašome laidotuvių rengėjų pranešti, ar kėdes reikia grupuoti iš anksto ir nuo šiol tai darysime šeimos nariams, taip pat žmonėms, kuriems reikia papildomo palaikymo“, – teigė darbuotojai.

Dabartinės Covid vyriausybės gairės leidžia laidotuvėse dalyvauti tik iki 30 žmonių, o socialinės distancijos turi būti „griežtai laikomasi“.

2020 10 06 14:37
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt