ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
COVID-19 neaplenkė ir Britanijos premjero

Jungtinės Karalystė premjeras Borisas Johnsonas penktadienį pranešė, kad jam nustatyta naujojo koronaviruso infekcija COVID-19, todėl jis izoliuojasi.

„Per pastarąsias 24 valandas man pasireiškė lengvi simptomai, ir koronaviruso testas buvo teigiamas“, – per „Twitter“ parašė Britanijos vyriausybės vadovas.

„Dabar saviizoliuojuosi, bet toliau vadovausiu vyriausybės atsakui vaizdo ryšiu, mums kovojant su virusu“, – pridūrė jis.

„Neabejokite, kad modernių technologijų magijos dėka ir toliau galėsiu bendrauti su visa savo aukščiausio lygio komanda ir vadovauti nacionalinei kovai su koronavirusu“, – sakė jis vaizdo pranešime tviteryje.

Dauningo gatvės atstovas spaudai teigė, kad B. Johnsonui, kurio partnerė Carrie Symonds (Keri Saimonds) yra nėščia, ketvirtadienį pasireiškė lengvi koronaviruso simptomai. Anglijos vyriausiojo gydytojo nurodymu premjeras buvo ištirtas dėl COVID-19.

Tyrimą premjero rezidencijoje B. Johnsonui atliko Nacionalinės sveikatos apsaugos tarnybos (NHS) darbuotojai.

Savo vaizdo pranešime B. Johnsonas padėkojo NHS darbuotojams už pastangas kovojant su viruso plitimu.

Iš viso JK patvirtinti 11 658 koronaviruso atvejai ir 578 mirties atvejai.

Anksčiau šią savaitę paaiškėjo, kad princo Charleso, karalienės Elizabeth II vyresniojo sūnaus ir sosto įpėdinio, testas dėl koronaviruso taip pat buvo teigiamas.

Vyriausybė šią savaitę patvirtino, kad jei B. Johnsonas taptų neveiksnus, ministro pirmininko pareigas laikinai eitų užsienio reikalų sekretorius Dominicas Raabas.

2020 03 27 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt