penktadienis, birželio 5 d.
Dėl „Brexit“ vyriausybę palieka ministras
tiesa.com

Antradienį apie atsistatydinimą netikėtai pranešė Jungtinės Karalystės teisingumo ministras, pareiškęs, kad negali pritarti „Brexit“, kuris bus didžiulis smūgis šaliai.

Savo pranešime apie atsistatydinimą Philip’as Lee apkaltino vyriausybę darant spaudimą parlamentui ir ribojant jo galią formuojant JK pasitraukimą iš Europos Sąjungos.

Be to, jis yra įsitikinęs, kad „Brexit“ pakenks verslui Bracknell’o rinkiminėje apygardoje, kurioje jis buvo išrinktas parlamento nariu – esą jis negali pritarti sprendimui, kuris pablogins jo rinkėjų gyvenimus.

Ph. Lee taip pat pareiškė, kad britų pasitraukimas iš ES yra kur kas sudėtingesnis nei manoma ir jis „negali pritarti tam“.

Ph. Lee teisingumo ministro pareigas ėjo nuo 2016-ųjų liepos. Konservatorius visada pasisakė už JK išlikimą Europos Sąjungoje ir anksčiau yra įspėjęs apie neigiamą ekonominę „Brexit“ įtaką. Ministras šių metų pradžioje pareiškė, kad ekonominės šalies prognozės kelia „rimtų klausimų“.

Jo pasitraukimas dar kartą patvirtino, kad JK vyriausybėje nėra bendro sutarimo dėl „Brexit“. Jis tokį sprendimą priėmė nepaisant to, kad premjerė Theresa May pirmadienį paragino konservatorius būti vieningais.

Šiomis dienomis šalies parlamente svarstomi teisės aktai, kurie reglamentuoja JK pasitraukimą iš ES.

Th. May ragina susivienyti balsuojant dėl „Brexit“

Slaptas įrašas atskleidė gresiančią katastrofą JK

2018 06 12 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt