trečiadienis, balandžio 21 d.
Dėl naujos koronaviruso atmainos Rusija savaitei stabdo oro susisiekimą su Britanija
BNS
Pixabay

Rusija pirmadienį paskelbė savaitei stabdanti oro susiekimą su Jungtine Karalyste, daugeliui šalių uždarant sienas su Britanija dėl ten išplitusio naujos atmainos labiau užkrečiamo koronaviruso.

Vyriausybės nutarime sakoma, kad Rusija „laikinai sustabdys oro susisiekimą su Didžiąja BRitanija dėl pablogėjusios epidemiologinės padėties“ nuo antradienio vidurnakčio vietos (pirmadienio 23 val. Lietuvos) laiku.

Už atsaką į COVID-19 pandemiją atsakingas operatyvinis štabas nurodė, kad „padėtis dėl naujos koronaviruso atmainos Britanijoje atsiradimo nuodugniai nagrinėjama, ją išanalizavus bus priimta tolesnių sprendimų“.

Vartotojų teisių agentūra „Rospotrebnadzor“ „toliau stebi naujojo koronaviruso genetinius pakitimus Rusijoje ir visame pasaulyje, galinčius daryti įtaką galimybei nustatyti COVID-19 sukėlėją, gydyti ir užsiimti prevencija. Prireikus bus imtasi papildomų priemonių“, sakoma pranešime.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 12 21 14:29
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt