antradienis, liepos 5 d.
Dėl tiekimo problemų „McDonald's“ daugelyje JK regionų nustojo prekiauti pieno kokteiliais
BNS
Facebook
McDonald`s

„McDonald's“ dėl tiekimo grandinių problemų daugelyje JK regionų nustojo prekiauti pieno kokteiliais ir gėrimais buteliuose, antradienį pranešė JAV greitojo maisto milžinė.

Naujienų agentūrai AFP atsiųstame pareiškime bendrovė teigė, kad „kaip ir dauguma mažmenininkų, šiuo metu susiduria su tam tikromis tiekimo grandinių problemomis“, o „į butelius išpilstyti gėrimai ir pieno kokteiliai laikinai nepasiekiami“ tinklo filialuose Anglijoje, Škotijoje ir Velse.

„McDonald's“ atstovas spaudai teigė, kad bendrovė stengiasi išspręsti problemą „kuo greičiau“.

Tuo tarpu Pietų Afrikos Respublikos greitojo maisto tinklas „Nando“ praėjusią savaitę pranešė nebegalintis gauti pakankamai vištienos ir turi uždaryti apie 50 restoranų Jungtinėje Karalystėje, paaiškindamas kilusias problemas tiekėjų darbuotojų trūkumu ir sunkvežimių vairuotojų skaičiaus sumažėjimu.

Dėl koronaviruso protrūkių ir galimų kontaktų izoliavimo taisyklių kai kuriems maisto gamintojams pritrūko darbuotojų, o darbuotojų ir sunkvežimių vairuotojų trūkumas susijęs ir su „Brexitu“, nes liko mažiau darbuotojų iš ES.

Kitas greitojo maisto tinklas KFC rugpjūčio 11 dieną tviteryje paskelbė, kad dėl „sutrikimų“ kai kurie produktai bus nepasiekiami, o pakuotė skirsi nuo įprastos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 08 25 10:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt