penktadienis, rugsėjo 18 d.
ES piliečiai jau dabar praranda teises JK
tiesa.com

Jungtinės Karalystės (JK) bankai lengva ranka nebedalina paskolų šalyje gyvenantiems ES piliečiams. Kaip aiškino eli aukšti pareigūnai, didėjant nerimui dėl „Brexit”, nebėra šalies banaki nebėra garantuoti, ar imigrantai iš ES vis dar yra „saugi investicija”.

Tai patvirtino ir Londono asemblėja (angl. The London Assembly), kuri atliko tyrimą siekiant įsiaiškinti ES piliečių teises Jungtinėje Karalystėje. Tyrimas atskleidė, kad kai kurios paskolų ir skolintojų kompanijos atsisako skolinti imigrantams iš ES šalių, nes nebėra aišku, kas jų laukia po JK pasitraukimo iš ES.

Londono asamblėjos atstovai kreipėsi į Londono merą Sadiq’ą Khaną ir paprašė jo atkreipti „Brexit” sekretoriaus ir vyriausiojo JK derybininko Davido Daviso dėmesį į susiklosčiusią situaciją.

Tyrimas taip pat pateikė įrodymų, kad įsibėgėjus deryboms dėl „Brexit”, tačiau vis dar nesuteikus ES piliečiams, gyvenantiems JK garantijų, imigrantams vis sunkiau susirasti būstus ilgalaikei nuomai bei įsidarbinti. Tiek darbdaviai, tiek ir būstų savininkai jaudinasi, kad 2019-ųjų kovą staiga pasikeitę įstatymai pakeis ir imigrantų iš ES statusą.

2017 09 07 12:20
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt