ketvirtadienis, spalio 29 d.
G.Paškevičius po koncerto Londone su žiūrovais dainavo nulipęs nuo scenos (muotraukos)
tiesa.com

Pernai Lietuvoje surengęs grandiozinį koncertų turą, kurį lydėjo pasakiška sėkmė, Gytis Paškevičius naujausią albumą pristatė ir Londone. Šeštadienį į „HMV Forum“ salę, kurioje telpa daugiau 2 tūkstančiai žiūrovų, vykusį G. Paškevičiaus ir grupės pasirodymą susirinko apie tūkstantį lietuvių.

Kovo pabaigoje toje pačioje vietoje nugriaudėjo Marijono Mikutavičiaus koncertas. Vieno populiariausių Lietuvos atlikėjų koncertas kartelę kitiems atlikėjams iš Lietuvos užkėlė labai aukštai ir G.Paškevičiui nepavyko jos peršokti. Nors tai buvo tikrai ne paties atlikėjo ir jį atlydėjusios grupės „Crazy Crow“ kaltė. Jie scenoje atrodė pukiai, o garso kokybe nebuvo galima skųstis jau nuo pirmųjų dainų.

Nors M.Mikutavičius ir praėjusių metų spalį Londone koncertavusi grupė „Sel“ žiūrovus į savo pasirodymus lietuvius pakvietė sekmadieniais, bet juos lydėjo didesnė sėkmė. Bilietai į tuos koncertus buvo pigesni nei į G.Paškevičiaus bei grupės šou. Už galimybę pamatyti „lietuviškąjį Bryan Adams“ žiūrovams teko pakloti 30-35 svarus sterlingus. Be to, tą patį šeštadienio vakarą vyko dar du renginai: jaunimui skirtas vakarėlis "Apple Garden" ir klasikinės muzikos koncertas lietuvių bažnyčioje Londone.

Herkusphotography.com nuotr.

Nors dalis žiūrovų nebuvo sužavėti apytušte sale ir koncertu, kiti susispietę prie scenos, įžiebę žiebtuvėlius bei romantiškai linguodami į taktą klausė lyriškų baladžių. Viena gerbėja koncerto pradžioje į atlikėją sviedė rožių puokštę, mat apsaugos darbuotojai neleido prisiartinti prie grupės. Dainininkas jas rūpestingai surinko ir padėkojo už pirmuosius sveikinimus.

Herkusphotography.com nuotr.

Nors G.Paškevičiaus muzika ne visada tinkama šokiams, kai kurie žiūrovai nenustygdami vietoje trypė, glėbesčiavosi ir pritarė atlikėjui visa gerkle. Muzikantai bei pritariantieji vokalistai kartais įsisiūbuodavo taip, kad nebuvo įmanoma ramiai stovėti, tačiau koncerte vyravo lyrinės dainos, kurių klausant ne vienas nubraukė ašarą.

 

Herkusphotography.com nuotr.

Šou pasibaigus, žiūrovai trypė kojomis, švilpė, plojo ir kitaip prašė G. Paškevičiaus pakartoti, tad jam neliko nieko kita, kaip tik dar kartą sudainuoti senus savo šlagerius: „Dalužė“ bei „Vėjas“, po kurių dainininkas pažadėjo pabendrauti bei duoti savo autografą kiekvienam norinčiam.

Herkusphotography.com nuotr.

Tikrosios linksmybės prasidėjo po koncerto. Didžiulis būrys gerbėjų pasitiko atlikėją traukdami žinomiausių jo dainų žodžius, o jis, pagerbdamas savo klausytojus, dainavo kartu su visais. Londono lietuviai ne tik fotografavosi ar prašė autografu, betdalis priėjo tiesiog padėkoti už pasirodymą.

Herkusphotography.com nuotr.

Žiūrovų traukiamos dainos atrodė tarsi himnas Lietuvos žvaigždei. G.Paškevičius nesibodėdamas pasirašinėjo ne tik ant savo kompaktinių plokštelių ar koncerto bilietų, bet ir ant merginų riešų, vaikinų marškinių bei kitų daiktų, kuriuos su savimi turėjo gerbėjai. Po koncerto einant artimiausios traukinių stoties link visose pakampėse skambėjo lietuvių traukiamos G.Paškevičiaus dainos.

2012 06 11 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt