penktadienis, rugsėjo 25 d.
Garsiame Londono maisto festivalyje prisistato ir lietuviai
tiesa.com

Jau nuo šio ketvirtadienio, Londone startavo dešimtasis maisto ir gėrimų festivalis „Taste of London“, kuris sulaukia gurmanų dėmesio iš viso pasaulio. Šiemet renginys ypatingas ir lietuviams, nes jame pirmąkart prisistato lietuviškos produkcijos gamintojai.

„Tiesos“ komanda apsilankė renginyje nuo pat atidarymo pradžios, kuomet dar nebuvo lankytojų spūsčių ir buvo galima ramiai apžiūrėti visus festivalio dalyvius. Vos įėjus pro pagrindinius vartus, išvysite gana nemenką plotą užimančius lietuvių stendus. Erdvės viduryje stovi lietuviškų alkoholinių gėrimų baras bei galima prisėsti ant trispalvės spalvų sėdmaišių.

 

Lietuviai parodoje prisistato su „Džiugo“ sūriais, tradiciniais pieno gaminiais, šakočiais, spurgomis, duona bei kitais kepiniais ir saldumynais. Taip pat galima paragauti ir įsigyti tradicinių mėsos gaminių bei alkoholinių gėrimų. Bent jau pirmąją dieną neteko matyti prekybos karštaisiais patiekalais – šįkart apseita be tradicinių cepelinų, o pristatoma produkcija tarp kitų parodos dalyvių atrodo tikrai solidžiai.

 

Lietuviškos ekspozicijos puošmena taip pat tapo ir milžiniškas šakotis, kurį lietuviškos kepyklos atstovai tikisi renginio metu parduoti už 100 svarų. Tačiau ieškantys mažesnių šakočių gali įsigyti ir simbolinio dydžio – vos už keturis svarus.

Taip pat renginio organizatoriai žadėjo, kad lankytojus linksmins lietuviškų šokių kolektyvai bei tradicinės muzikos atstovai, bus galima susipažinti ir išmokti lietuviškų amatų. Iššūkių mėgėjai galės išbandyti savo taiklumą krepšinio aikštelėje mėtant tritaškius. Kelionių galimybes Lietuvoje pristato Turizmo departamento atstovai.

Daugiausiai dėmesio sulaukė lietuviškas alus.

„Taste of Lithuania“ renginį festivalyje „Taste of London“ pristato Lietuvos Komercijos Rūmai Jungtinėje Karalystėje (LCCUK) kartu su Lietuvos Respublikos Ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje. Renginys vyksta Londono Regent’s parke, 2013 metų birželio 20 – 23 dienomis.

Be Lietuvos didesniu stendu galėjo pasigirti tik Tailando atstovai.

Įsigyti bilietus ir daugiau informacijos apie renginį galite rasti: http://london.tastefestivals.com/London/

2013 06 21 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt