trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
Išgyvenusių Saseksą kerštas: istorija apie tai, kaip pasaka virto „traumuotų“ darbuotojų košmaru
Alfa.lt

Tai vienintelė karališkosios šeimos atstovų grupė, į kurią niekas nenori patekti. Juokais vadinama „Sasekso išgyvenusių klubu“, jos narių vis daugėja, skelbia Dailymail.

Visi nariai turi vieną bendrą dalyką – jie visi dirbo Sasekso kunigaikščiui ir kunigaikštienei bei gyveno „pasakiškai“.

Kai kurie tiki, kad ta patirtis paliko nemažai potrauminio streso, gydytojų apibūdinamo kaip nerimo sutrikimas, sukeltas stresinių ir baimės situacijų.

Tokios patirtys, žinoma, šiuo metu pripažįstamos ne tik kariams, kurie patiria traumuojančius įvykius kare, bet ir paprastiems žmonėms darbe.

Šiandien buvę rūmų darbuotojai prisimena, kad Harry visus supažindino su savo būsima žmona ir tai buvo traumuojančio periodo pradžia.

Daug metų buvo visiems aišku, kad Harry nebuvo laimingas dirbdamas rūmų „mašinoje“ ar su britų žiniasklaida. Buvę darbuotojai teigė, kad jis visada sugeba savidestruktyviai „paspausti branduolinį mygtuką“ savo karališkajame gyvenime.

Pasak komandos, Meghan Markle yra tiesiog katalizatorius.

Tačiau rezultatas buvo labiau toksiškas, labiau asmeniškai žalingas, negu kas galėjo įsivaizduoti.

Atmosfera Kensingtono rūmuose buvo jaudinanti.

Meghan ir Harry buvo įsimylėjėlių pora. Jie buvo pora, pasiryžusi padaryti gera pasaulio scenoje ir tuo pačiu metu pabarstyti šiek tiek žvaigždžių dulkių senojoje Britanijos „surūdijusioje“ karališkojoje šeimoje.

Per kelias savaites po Meghan atvykimo į Angliją ir paskelbimo apie poros sužadėtuves 2017 m. lapkričio mėn. pasklido žinia apie poros „autokratinį“ ir „sunkų“ elgesį.

Per pirmą susitikimą su karaliene Meghan atsisakė dėvėti skrybėlę, nepaisydama griežtų patarimų, kad tai būtų tinkama ir pagarbu.

Tada atėjo garsi eilė, kurią diademą ji norėjo dėvėti poros vestuvėse, todėl Harry viešai įspėjo vieną aukščiausių karalienės darbuotojų Angelą Kelly: „Ko Meghan nori, tą Meghan gauna.“

Taip pat buvo teigiama, kad Kembridžo hercogienė Meghan pasakė, kad ji neturėtų kalbėti su savo darbuotojais taip atmestinai ir kad prieš vestuves su pamergėmis buvo tiek trinties, kad Kate nesulaikė emocijų ir pravirko.

The Times pranešė, kad dėl „karštos“ atmosferos Kensingtono rūmuose darbuotojai kartais verkė. Du sako, kad kunigaikštienė patyčias patyrė, treti – jos „pažeminti“.

Primename, kad visai neseniai M. Markle teigė, kad Bakingamo rūmai pasinaudojo „The Times“, kad „parduotų visiškai melagingą pasakojimą, pagrįstą klaidinančia ir žalinga klaidinga informacija“ apie M. Markle elgesį su darbuotojais, likus vos keletui dienų iki interviu su Oprah Winfrey paviešinimo.

Jos advokatai teigė, kad buvusią aktorę „nuliūdino šis naujausias išpuolis prieš ją, ypač kaip asmenį, kuri pati buvo patyčių objektas ir yra labai pasiryžusi palaikyti tuos, kurie patyrė skausmą ir traumą“.

Bakingamo rūmai atsisakė situaciją pakomentuoti, tačiau karališkajai šeimai artimas šaltinis teigė MailOnline, kad buvęs rūmų personalas pateikė skundus ir tai nebuvo paliepta rūmų ar karališkosios šeimos narių.

M. Markle ir princo Harry išskirtinis interviu su žinoma laidų vedėja O. Winfrey pasirodys kovo 8 d. Neva tai „nervina“ Bakingamo rūmus.

Sasekso kunigaikštienė teigė, kad palikti karališkąją šeimą buvo „be galo sunku“. Oprah tvirtino, kad pora pasakė „šokiruojančių dalykų“ naujame interviu, kuris, kaip tikima, nuvils karalienę, princą Charlesą ir princą Williamą.

Oprah interviu anonse pažadėjo žiūrovams, kad interviu bus „šokiruojančių“ pareiškimų ir „jokia tema nėra ribojama“. 

2021 03 04 17:04
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt