antradienis, rugsėjo 27 d.
Istorikė S. Gristwood apie K. Middleton elgesį: vargu ar karalienė mokė ją tinkamų manierų
Alfa.lt
„PEOPLE“
Kate Middleton

Kate Middleton visada būna itin gerai pasiruošusi kiekvienam karališkająm vizitui. Kembridžo hercogienė visą gyvenimą mokėsi iš karalienės Elžbietos II – iš pradžių per atstumą, o pastaruosius 11 metų kaip karališkosios šeimos narė.

Nors K. Middleton šaknys nėra karališkos, ji kilusi iš verslininkų šeimos, užaugo turtingoje, bet ne aristokratiškoje šeimoje, tačiau jos natūralūs instinktai padeda užmegzti artimą ryšį su visuomene.

„Kate, kaip ir karalienė, sugeba priversti kiekvieną žmogų pasijusti svarbiu, kol su juo kalbasi. Tai įgimtas talentas, kurio išmokti neįmanoma“, – žurnalui „People“ sakė knygos „Queen Victoria's Buckingham Palace“ autorė A. Foreman.

„Prieš vykdama į karališkąjį vizitą, ji daug domisi apie organizaciją ar šalį, kurioje lankysis. Kate yra moderniosios kultūros atstovė, kuri paklūsta šimtmečių senumo karališkosios taisyklėms. Jau vien dėl to ji yra verta pagarbos“, – žurnalui sakė karališkosios šeimos analitikas.

„Tai K. Middleton asmeninis noras paklusti visiems karališkosios šeimos reikalavimams. Tai tikrai nėra patrauktu, bet ji nori ir ateityje likti mylima britų. Vargu ar karalienė Elžbieta II mokė K. Middleton tinkamų manierų. Jų ryšį galėtume vertinti pagal tai, kaip karalienė elgiasi su ministrais pirmininkais“, – sakė istorikė S. Gristwood.

Nors jas skiria 56 metai, karalienė ir K. Middleton yra panašios savo diskretiškumu ir tvirta ištikimybe. Jų nuomonė politiniais klausimais niekada nėra išgirstama, o viešieji įvaizdžiai griežtai kontroliuojami. Kate taip pat įkūnija neoficialų karalienės šūkį viešajam gyvenimui: „Niekada nesiskųsk, niekada neaiškink.“

2022 08 14 08:00
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt