pirmadienis, liepos 13 d.
Jaunimo sąjunga kviečia pažinti Lietuvą kaip (ne)atrastų galimybių šalį
tiesa.com

Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo sąjunga (JKLJS) kovo 10 dieną (šeštadienį) kviečia Jungtinėje Karalystėje studijuojantį lietuvių jaunimą į kasmetinį studentų susitikimą Londone.

Pirmoje renginio dalyje svečiai iš Lietuvos ir Jungtinės Karalystės analizuos Lietuvos verslo klimatą, diskutuodami tema „Lietuva - (ne)atrastų galimybių šalis”. Šioje diskusijoje dalyvaus buvusi LR Ūkio ministro patarėja ir viešosios įmonės „Investuok Lietuvoje“ vadovė Milda Dargužaitė, žymus lietuvių kilmės verslininkas, Lietuvos krepšinio federacijos viceprezidentas ir Pasaulio Lietuvio 2011 premijos laimėtojas Antanas Guoga, Pasaulio Lietuvių Jaunimo Sąjungos (PLJS) pirmninkas Kęstas Pikūnas, Londono Sičio lietuvių klubo (LCLC) prezidentas Daumantas Mockus, Lietuvos laisvosios rinkos instituto vadovas Žilvinas Šilėnas, architektas ir Architektūros fondo kuratorius Lukas Rekevičius, bei Oksfordo universiteto LICR vėžio ir epigenetikos tyrimų labaratorijos vadovas Skirmantas Kriaučionis.

„Globalaus sunkmečio metu visi sugebame galvoti ir kalbėti tik apie neigiamus dalykus, ypatingai kai pastaruosius metus Lietuva susiduria su didelio mąsto emigracijos problema. Tačiau mes tikime, jog Lietuvoje nėra viskas taip blogai, nes iš tikrųjų neįvertiname to ką turime ir Lietuvoje esamų galimybių. Jau vien tai, kad Lietuva sugebėjo pritraukti daug garsių tarptautinių įmonių, parodo pozityvius investuotojų lūkesčius bei atskleidžia Lietuvos kaip jaunos šalies perspektyvas“ – savo nuomone dalinasi JKLJS prezidentė Rūta Freitakaitė.

Antrojoje renginio dalyje dalyviai turės galimybę dalyvauti keturiuose seminaruose, kurie bus skirti susipažinti ir aptarti karjeros bei mokslo galimybėmis Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje. Architektūros seminarą ves architektas ir Architektūros fondo kuratorius Lukas Rekevičius, apie doktorantūros studijas pasakos Jungtinės Karalystės universitetų doktorantai Vygintas Jankus ir Ignas Budvytis, o finansų ir teisės industrijos paslaptimis dalinsis Londono Sičio lietuvių klubo profesionalai: SMBC korporatyvinių tyrimų departamento transporto ir infrastruktūros grupės vadovas Linas Čiapas, rinkos tyrimų kompanijos Euromonitor International klientų konsultantė ir verslo plėtros vadybininkė, bei Londono Sičio lietuvių klubo valdybos narė Ieva Šatkutė, advokatų kontoros Irwin Mitchell teisininkė Laura Budrytė bei kiti.

Renginio organizatoriai atkreipia dėmesį, kad dėl riboto vietų skaičiaus, visi norintys dalyvauti studentų susitikime, prašomi iš anksto registruotis, užpildant elektroninę registracijos anketą.

Iškilus papildomiems klausymams prašoma rašyti el. pašto studentai@jkljs.org.

Renginys vyks kovo 10d., naujose Lietuvos Respublikos ambasados patalpose Londone (2 Bessborough Gardens, Westminster, Londonas SW1V 2JE). Registracijos pradžia 9:30val.

Nuo 18 val. dalyviai bus kviečiami pabendrauti su diskusiju dalyviais neoficialioje renginio dalyje.

2012 03 07 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt