penktadienis, spalio 7 d.
Jautri akimirka atsisveikinant su Elžbieta II: saulės spindulys apšvietė jos karstą
Alfa.lt
Twitter
Saulės spindulys apšviečia Elžbietos II karstą.

Vienintelis saulės spindulys, sklindantis iš dangaus, apšvietė karalienės Elžbietos II karstą per procesiją, skirtą gabenti jos kūną į St. Giles katedrą Edinburge. Jis buvo užfiksuotas fotoaparatu, rašo Dailymail.co.uk.

Karaliaus Karolio III vadovaujamos procesijos metu galima pamatyti šimtus tūkstančių žmonių, besirikiuojančių gatvėse ir siekiančių atsisveikinti su ilgiausiai karaliavusia britų monarche.

Fotoaparatu buvo užfiksuotas šviesos spindulys, sklindantis iš dangaus tiesiai į juodą katafalką, kuriuo buvo gabenamas karalienės karstas.

Nuotrauka buvo įamžinta eitynėse, kurioms vadovavo Karolis III su trimis savo broliais ir seserimis, kai Jos Didenybė buvo nešama iš Holirūdhauso rūmų.

Skambant valstybiniam himnui, karstas buvo švelniai nuleistas į katafalką, o jį stebėjo akivaizdžiai emocingas karalius Karolis III ir jo broliai, karališkoji princesė Anne, princas Andrew ir princas Edvardas.

Šis simbolinis momentas yra antrasis iš daugybės ženklų po pranešimo apie Jos Didenybės mirtį, pirmasis – dviguba vaivorykštė virš Bakingamo rūmų kartu su kita vaivorykšte Vindzoro pilyje.

Vienas tviterio vartotojas pasakė: „Vaivorykštė Vindzoro pilyje privertė mane apsiverkti. Karalienė atsiuntė mums ženklą.“

Procesija nepraėjo ir be nemalonių incidentų – vienas iš dalyvių Jorko kunigaikščiui, kuris buvo patekęs į Epšteino skandalą, suriko, kad karališkosios šeimos narys yra „ligotas senas vyras“.

Škotijos policija pranešė, kad 22 metų vyras buvo suimtas.

Visos procesijos metu žmonės skandavo „Dieve, saugok karalių“.

2022 09 13 17:23
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt