pirmadienis, rugsėjo 28 d.
JAV bankas po „Brexit“ Britanijoje gali atleisti iki ketvirtadalio darbuotojų
tiesa.com

Didžiajai Britanijai pasitraukus iš Europos Sąjungos (ES), JAV bankas „JPMorgan Chase“ gali atleisti iki ketvirtadalio darbuotojų šioje šalyje, jeigu derybos dėl „Brexit“ atsidurs aklavietėje, interviu BBC Davose vykstančiame Pasaulio ekonomikos forume pareiškė banko vadovas Jamie Dimonas.

„Jeigu šalys nepasieks susitarimo dėl abiem šalims naudingo sprendimo, o daugelis ES pyksta dėl britų sprendimo pasitraukti ir nori finansiškai juos už tai nubausti, padėtis taps gerokai sudėtingesnė ir gali būti prarasta iki 4 tūkst. darbo vietų“, – pareiškė jis.

J. Dimonas taip pat pareiškė manąs, kad probleminis „Brexit“ sukels pavojų sėkmingai Londono, kaip pasaulio finansų centro, ateičiai.

Be to, „JPMorgan“ vadovas pažymėjo palaikąs priemones, kurių neseniai ėmėsi JAV vyriausybė siekdama apginti šalies interesus prekybos srityje.

„Kai Amerika kalba apie laisvą prekybą, ji turi omenyje abipusę naudą, o kaip tik to mes ir nematome. Užsienio įmonės gali pirkti iki 100 proc. JAV įmonių akcijų, tačiau JAV įmonėms tai negalioja. Prekių importo muitai nėra vienodi ir mes privalome kelti šį klausimą“, – pareiškė J. Dimonas.

2018 01 25 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt