ketvirtadienis, birželio 24 d.
Jeremy Corbyn tvirtina, kad B. Johnsonas naudoja „Brexit” kaip priedangą išparduoti NHS bei darbininkų klasei
tiesa.com
facebook nuotrauka

Leiboristų lyderis įspėja, kad Toriai planuoja tai, ką jis pats apibūdina kaip „Tečerizmą ant steroidų” - ketina išparduoti nacionalinę sveikatos rūpybos organizaciją NHS Jungtinių Amerikos Valstijų farmacijos rinkai.

Jeremy Corbynas kaltina B. Johnsoną užgrobus „Brexit” ir naudojant jį kaip priedangą tam, kad galėtų išparduoti NHS Amerikos farmacijos kompanijoms bei atimti esmines darbininkų teises.  

Leiboristas tvirtina, kad skyrybas su Briuseliu Johnsonas ketina panaudoti tam, kad iš esmės perstatytų JK ekonomiką.  

Jis remiasi partijos siūloma prekybos sutartimi su Donaldu Trumpu, tapusia esminiu akcentu rinkiminėje partijos kampanijoje gruodžio 12-tosios rinkimams.  

WHO (World Health Organisation) teigimu, £18 bilijonų per metus JK kainuojantys vaistai sudarius tokią sutartį, remiantis JAV kainomis, tos pačios išlaidos siektų £45.  

J. Corbyno kalboje skamba tokie žodžiai: „ko Borisas nori, tai užgrobti „Brexit” ir paleisti Tečerizmą ant steroidų. Johnsonas ir „Išstojimo” kampanija žadėjo atstatyti mūsų NHS. Johnsonas žadėjo £350 milijonų per savaitę NHS.  

Dabar matome, kad £500 milijonų per savaitę bus atimti iš NHS ir atiduoti farmacijos kompanijoms, dėl jo planų sudaryti sutartį su Donaldu Trumpu.  

Tečer puolimas prieš dirbančiąją klasę paliko randus, kurie niekad neužgijo. Konservatoriai žino, kad niekad negautų palaikymo tam, ką dabar ketina padaryti Tečerizmo vardu. Tad jie bando tą padaryti prisidengdami „Brexit” plakatais."

2019 11 05 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt