ketvirtadienis, balandžio 22 d.
JK dėl dešimčių vietnamiečių migrantų žūties teisiami du asmenys pripažinti kaltais
BNS
Pixabay

Du svarbūs kaltinamieji byloje dėl 39 vietnamiečių migrantų žūties vieno sunkvežimio šaldomoje puspriekabėje rytų Anglijoje, pirmadienį Londono teismo buvo pripažinti kaltais.

Po 10 savaičių trukusio bylos nagrinėjimo 43 metų Rumunijos pilietis Gheorghe Nica (Georgė Nika) ir 24 metų Eamonnas Harrisonas (Eimonas Harisonas) buvo pripažinti kaltais dėl 39 žmonių netyčinio nužudymo. Planuojama, kad bausmė jiems bus paskirta sausio pradžioje.

Praeitų metų spalio 23 dieną aštuonių moterų ir 31 vyro kūnai  buvo rasti vilkiko puspriekabėje šaldytuve į rytus nuo Londone esančiame pramonės rajone. Prieš tai priekaba buvo atgabenta keltu iš Zebriugės uosto Belgijoje.

Daugelis aukų buvo kilę iš neturtingo regiono vidurio Vietname, kur pagrindinis pajamų šaltinis yra žvejyba, ūkininkavimas ar darbas gamyklose.

Daugelis žuvusiųjų šeimų buvo pasiskolinusios tūkstančius dolerių, kad pasiųstų savo vaikus į Didžiąją Britaniją, tikėdamiesi, kad jie ras gerai apmokamą darbą ir siųs jiems pinigus paskoloms išmokėti.

Incidentas pabrėžė neteisėtos imigracijos pavojus Jungtinėje Karalystėje, kur Vietnamo piliečiai dažnai suranda darbą grožio salonuose ar nelegaliuose kanapių ūkiuose.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 12 21 18:21
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt