ketvirtadienis, liepos 7 d.
JK gyvūnų teisių aktyvistai blokuoja „McDonald's“ kompleksus
Alfa.lt

Jungtinėje Karalystėje gyvūnų teisių aktyvistai šeštadienį blokavo greitojo maitinimo milžinės „McDonald's“ keturis skirstymo centrus, reikalaudami, kad iki 2025 metų įmonė pereitų vien prie augalinių maisto produktų.

Aktyvistų grupė „Animal Rebellion“ („Gyvūnų sukilimas“) pranešė ketinanti skirstymo centrus Anglijos miestuose Hemel Hempstede, Beizingstoke, Koventryje ir Mančesterio apylinkėse blokuoti mažiausiai parą.

„Esame vidury klomato ir ekologinės krizės, bet vis tiek vartojame didžiulius kiekius mėsos tokiu mastu, kurio mūsų planeta tiesiog negali atlaikyti“, – sakoma per „Twitter“ paskelbtame vieno protestuotojo Koventryje vaizdo įraše.

„McDonald's“ patvirtino, kad jo skirstymo centrų darbas šiuo metu sutrikdytas.

„Vertiname produktų poveikį pristatymui į mūsų restoranus ir mūsų valgiaraščio elementams, – sakė bendrovės atstovė. – Atsiprašome savo klientų dėl bet kokių sukeltų nepatogumų.“

Koventrio policija pareiškė „pripažįstanti teisę taikiai protestuoti, bet esama nerimo dėl saugumo, nes užblokuotas vienintelis skirstymo centro įvažiavimas ir išvažiavimas, ir tai reikšmingai trikdo verslą, o tai mes vertiname rimtai“.

2021 05 22 17:13
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt