ketvirtadienis, balandžio 22 d.
JK – naujas sergamumo COVID-19 rekordas
BNS

Jungtinėje Karalystėje užfiksuotas rekordinis koronavirusinės infekcijos plitimo rodiklis – per pastarąją parą patvirtinta 35,9 tūkst. naujų COVID-19 atvejų, rodo pranešimas britų vyriausybės informaciniame tinklapyje.

Šeštadienį buvo nustatyta kiek daugiau nei 27 tūkst. naujų šios infekcijos atvejų, o ankstesnis susirgimų paros rekordas buvo užfiksuotas gruodžio 17-ąją – 35,3 tūkst. naujų atvejų.

Per pastarąją mirė 326 žmonės (šeštadienį – 534), o iš viso nuo pandemijos pradžios virusas SARS-CoV-2 pasiglemžė 67,4 tūkst. JK gyventojų gyvybes. Tai antras pagal dydį rodiklis Europoje (po Italijos).

Spartesnis naujojo koronaviruso plitimas JK siejamas su nauja jo atmaina, kurios užkrečiamumas, kaip skelbiama, gali būti iki 70 proc. didesnis negu iki šiol plitusių įprastesnių atmainų.

Nauja koronaviruso atmaina JK sparčiai tampa dominuojančia – Londone ir pietryčių Anglijoje dabar jai tenka apie 60 proc. naujų susirgimų, todėl valdžios institucijos yra priverstos imtis griežtų kovos su infekcijos plitimu priemonių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 12 21 09:41
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt