šeštadienis, rugsėjo 26 d.
JK per parą mirė dar 494 koronavirusu užsikrėtę žmonės, aukų skaičius peržengė 33 000
Alfa.lt

Jungtinėje Karalystėje per pastarąją parą mirė dar 494 koronavirusu užsikrėtę žmonės, o bendras šalyje nustatytų koronavirusinės infekcijos COVID-19 aukų skaičius viršijo 33 tūkst., trečiadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Nuo pandemijos pradžios šalyje mirė 33 186 žmonės, kuriems buvo nustatyta COVID-19, nurodė ministerija. Pagal bendrą koronaviruso aukų skaičių Britanija dabar yra antra pasaulyje po Jungtinių Valstijų.

Iš viso šalyje nustatyta 229 705 užsikrėtimo koronavirusu atvejai, iš jų 3242 – per pastarąją parą.

Vis dėlto Anglijoje trečiadienį pradėta švelninti dėl pandemijos įvestus suvaržymus. Į savo darbo vietas galės grįžti žmonės, negalintys dribti iš namų, taip pat bus leidžiama neribotą laiką mankštintis lauke ir susitikinėti su kitais žmonėmis atvirose vietose. Darbą atnaujins ir golfo klubai bei teniso aikštynai.

Vis dėlto gyventojai turės laikytis ne mažesnio kaip 2 m atstumo vieni nuo kitų, o už taisyklių pažeidimus gresia iki 100 svarų (113 eurų) baudos).

Prognozuojama, kad tolesnių suvaržymo švelninimų Anglijoje bus imtasi ne anksčiau kaip birželio 1-ąją. Tikėtina, kad tuomet bus leista dabar neveikiančioms parduotuvėms ir mokykloms. Trečiuoju švelninimo etapu turėtų būti leista atsidaryta daugeliui viešųjų objektų ir viešbučiams, bet veikiausiai tai bus padaryta ne anksčiau kaip liepą.

2020 05 14 08:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt