pirmadienis, sausio 18 d.
JK policija areštavo 31 asmenį, įtariamą vaikų tvirkinimu internete
BNS

Jungtinės Karalystės policija pirmadienį paskelbė areštavusi 31 asmenį, įtariamą vaikų tvirkinimu internete, ir per neseniai įvykusią operaciją konfiskavusi daugiau kaip 300 telefonų, nešiojamųjų kompiuterių bei kitų daiktų.

Maždaug 200 specialistų turinčio kovos su vaikų tvirkinimu ir lytiniu išnaudojimu internete skyriaus pareigūnai per savaitę nuo rugsėjo 28-osios iki spalio 3-iosios trukusią operaciją šalies sostinėje atliko 91 kratą.

Per operaciją buvo apsaugota 100 vaikų, nurodo Londono policija.

Pranešime priduriama, kad pareigūnai dabar studijuoja dešimtis tūkstančių vaikų tvirkinimo, prievartavimo ir išnaudojimo atvaizdų telefonuose, planšetiniuose ir nešiojamuosiuose kompiuteriuose.

Vyresnioji inspektorė Helen Flanagan sakė, kad minima operacija yra policijos įsipareigojimo suvaldyti šią problemą pavyzdys.

„Mes įsipareigoję užtikrinti jaunimo saugumą ir patraukti atsakomybėn viliojimo ir kitokio vaikų tvirkinimo bei išnaudojimo nusikaltimų vykdytojus“, – sako ji pareiškime.

„Noriu paraginti tėvus ir jaunus žmones neprarasti budrumo ir žinoti apie pavojus, kuriuos gali kelti buvimas internete, ir paskatinti juos imtis žingsnių apsisaugoti“, – pabrėžė H. Flanagan.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 10 12 17:34
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt