penktadienis, lapkričio 27 d.
JK premjeras B. Johnsonas išrašytas iš ligoninės

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas sekmadienį buvo išrašytas iš ligoninės, į kurią prieš savaitę buvo paguldytas dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19 ir tris dienas praleido intensyviosios terapijos skyriuje.

„Premjeras buvo išrašytas iš ligoninės ir toliau tęs savo sveikimą Čekerse“, – sakė Dauningo gatvės atstovas spaudai, turėdamas galvoje premjero užmiesčio rezidenciją netoli Londono.

„Rekomendavus jo medikų komandai, ministras pirmininkas kol kas į darbą negrįš“, – pridūrė atstovas.

B.Johnsonas padėkojo „jo gyvybę išgelbėjusiems“ Nacionalinės sveikatos apsaugos tarnybos (NHS) medikams, gydusiems jį nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19.

Iš Londone įsikūrusios Šv. Tomo ligoninės intensyviosios terapijos skyriaus perkeltas premjeras darydamas savo pirmąjį viešą pareiškimą pabrėžė esąs „be galo jiems dėkingas; jie išgelbėjo mano gyvybę“.

Prieš daugiau nei dvi savaites COVID-19 diagnozės sulaukęs 55 metų B. Johnsonas tapo pirmuoju pasaulyje valstybės lyderiu, kuriam buvo nustatyta ši infekcija.

Iš pradžių jam pasireiškė švelnūs simptomai, tokie kaip kosulys ir karščiavimas.

Tačiau praėjusį sekmadienį pablogėjus B. Johnsono savijautai jis buvo paguldytas į Šv. Tomo ligoninę, o kitą dieną vyriausybės vadovas pateko į intensyviosios terapijos skyrių. Ten premjerui buvo papildomai duodama deguonies, nors jis ir nebuvo prijungtas plaučių ventiliavimo aparato.

Reanimacijoje B. Johnsonas praleido tris naktis, o ketvirtadienį buvo perkeltas į paprastą palatą.

2020 04 12 16:06
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt