sekmadienis, sausio 24 d.
JK premjeras prognozuoja, kad su koronavirusu susijusi padėtis blogės iki kito pavasario
Alfa.lt

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) mano, kad ateinančią žiemą su koronaviruso pandemija susijusi padėtis gali tapti gerokai sudėtingesnė, tačiau pavasarį ji turėtų reikšmingai pagerėti.

„Turiu nuoširdžiai pripažinti, kad iki Kalėdų su viruso plitimu susijusi padėtis gali būti sudėtinga bei tokia išlikti ir po švenčių“, – BBC televizijai duotame interviu teigė B. Johnsonas.

Vis dėlto jis pažymėjo: „Jei kalbėsite su mokslininkais, beveik visi jie laikosi nuomonės, kad iki pavasario padėtis kardinaliai pasikeis, o mes jau būsime visai kitokiame pasaulyje – tai yra įprastas tokios pandemijos ciklas“.

JAV Baltimorės mieste įsikūrusio Johnso Hopkinso (Džonso Hopkinso) universiteto duomenimis, sekmadienio rytą Jungtinėje Karalystėje fiksuotų COVID-19 atvejų skaičius padidėjo iki 482 654. Virusas Jungtinėje Karalystėje pražudė 42 407 žmones.

Šeštadienį buvo užfiksuotas rekordinis – 12 872 – paros užsikrėtimo šalyje per visą pandemijos laikotarpį skaičius. Penktadienį šalyje užregistruoti 6 968 užsikrėtimo atvejai.

2020 10 04 17:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt