ketvirtadienis, balandžio 22 d.
JK tiria galimą alerginę reakciją į skiepus nuo COVID-19
BNS

Jungtinės Karalystės priežiūros institucija gavo du pranešimus apie galimą alerginę reakciją į skiepus nuo COVID-19, kuri pasireiškė pirmą Britanijos masinio vakcinavimo kampanijos dieną paskiepytiems žmonėms.

Vaistų ir sveikatos apsaugos produktų priežiūros agentūros (MHRA) vadovė June Raine apie šiuos du atvejus pranešė trečiadienį liudydama viename parlamento komitete.

JK antradienį pradėjo skiepyti pagyvenusius žmones ir medicinos darbuotojus amerikiečių farmacijos kompanijos „Pfizer“ ir vokiečių „BioNTech“ sukurta vakcina. Tai pirmoji pasaulyje vakcinavimo nuo COVID-19 kampanija.

„Aiškinamės du alerginių reakcijų atvejus, – sakė J. Raine. – Labai plataus masto klinikiniai tyrimai to nerodė.“

„Tačiau jei dabar, kai turime šios patirties pažeidžiamų žmonių grupėse, kurios buvo atrinktos skiepyti pirmiausiai, mums reikės griežtinti savo rekomendacijas, iškart jas sugriežtinsime“, – sakė ji.

J. Raine kalbėjo vykstant bendrai diskusijai dėl to, kaip jos agentūra toliau stebės žmones, paskiepytus „Pfizer“ vakcina, kurią praėjusią savaitę buvo leista platinti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 12 09 13:22
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt