trečiadienis, rugpjūčio 10 d.
JK valdžia gali pratęsti tarptautinių kelionių draudimą bent iki rugpjūčio
BNS

Jungtinės Karalystės vyriausybė gali neatverti valstybės sienų, kaip to laukiama gegužės 17-ąją. Labiausiai tikėtinas tarptautinių kelionių atnaujinimas – tik rugpjūtį, skelbia leidinys „Evening Standard“, remdamasis šaltiniais vyriausybėje.

„Anot aukšto rango vyriausybės pareigūnų, vargu ar JK piliečiai galės keliauti į užsienį anksčiau nei rugpjūčio mėnesį. Balandžio 12-ąją numatyto pasitarimo šiuo klausimu darbotvarkėje nėra siūlymo dėl tarptautinių turistinių kelionių atnaujinimo“, – rašo leidinys.

Jis pažymi, jog JK pasitraukimo iš karantino gairėse optimistiškiausia sienų atvėrimo data yra gegužės 17-oji, tačiau atsižvelgiant į naujų baudų įvedimą už bandymus išvykti iš šalies karantino metu, vargu ar galima šio atlaisvinimo tikėtis gegužę.

„Vyriausybės atstovai taip pat perspėjo, kad net panaikinus tarptautinių kelionių draudimą nebūtų ribojamos išvykos tik į tas šalis, kuriose epidemiologinė padėtis nebus bloga, o vakcinavimo lygis tinkamas. Dabar tokios valstybės pavyzdys – Izraelis. Kelionėms būtų sukurta turistinių koridorių sistema“, – rašo „Evening Standard“.

Pirmadienį JK įsigaliojo įstatymas, kuris numato 5 tūkst. svarų sterlingų baudą už bandymą išvykti iš šalies karantino metu be rimtų priežasčių, tokių kaip mokslas, darbas, gydymas, savanorystė. Atvykus į JK privaloma izoliuotos 10 dienų bei savo sąskaita atlikti du PGR tyrimus, kurie kainuos 210 svarų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 03 29 15:55
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt