sekmadienis, sausio 24 d.
JK zoologijos sode atskirtos 5 besikeikiančios papūgos
Alfa.lt

Didžiosios Britanijos laukinės gamtos centras buvo priverstas atskirti 5 papūgas, kurios niekaip nesugebėjo nustoti keiktis. Centro darbuotojai teigė, kad šie paukščiai skatino vienas kitą tęsti keiksmus, todėl privalėjo būti išimti iš pagrindinio paukščių aptvaro, pranešė portalas CBS.

Billy, Eric, Tyson, Jade ir Elsie pavadintos afrikinės pilkosios papūgos, kitaip dar vadinamos Žako, buvo iškeldintos šią savaitę. Jos buvo atvežtos į Linkolnšyro laukinės gamtos centrą dar rugpjūtį, buvo įleistos į bendrą aptvarą ir labai greitai nustebino prižiūrėtojus savo nešvankiomis kalbomis.

„Mes esame kaip ir pripratę prie besikeikiančių papūgų, tačiau dar niekad nesame girdėję 5 vienu metu“, – teigė centro vadovas Steve‘as Nicholsas.

Pasak S. Nicholso, nė vienas zoologijos sodo lankytojas taip ir neišreiškė jokio nepasitenkinimo, o daugumai toks paukščių elgesys net patiko.

„Kai tau papūga pasako „f*** off“ (liet. „atsi**k“), tai labai pralinksmina žmones, – teigė jis. – Tai sukėlė ne vieną šypseną šiais sunkiais metais.“

View this post on Instagram

The famous swearing parrots unveiled.... ???????????? #lincswildlifepark #lincolnshirewildlifepark #swearingparrots

A post shared by Lincolnshire wildlife park (@lincswildlifepark) on

Tačiau, nepaisydami šių paukščių populiarumo, prižiūrėtojai nusprendė dėl galimo neigiamo poveikio besilankantiems vaikams šias papūgas iškeldinti. Jos buvo atskirtos ir perkeltos į skirtingas centro vietas.

S. Nicholsas teigė, kad papūgos „keikiasi norėdamos sukelti reakciją ar atsaką“, todėl šokiruoti ar besijuokiantys lankytojai paukščius tik skatina toliau tęsti savo prastus įpročius.

„Aš tikiuosi, kad jie išmoks naujų žodžių savo kolonijose, – vylėsi centro vadovas. – Tačiau jei jie išmokys kitus paukščius keiksmažodžių, galiausiai turėsiu 250 besikeikiančių paukščių ir nežinosiu, ką daryti.“

2020 10 04 12:38
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt