ketvirtadienis, birželio 4 d.
Johnas McDonnellas apkaltino Theresą May papirkinėjimu
tiesa.com
facebook nuorauka

Ministrė pirmininkė apsvarsto galimybę suteikti pinigines injekcijas miestams, balsavusiems už išstojimą iš Europos sąjungos. Toks veiksmas suprantamas kaip bandymas mainais gauti Leiboristų parlamentarų palaikymą.

Informatorius iš Downingo gatvės dienraščiui “The Independent” patvirtino, kad siūlymas skirti pinigų apylinkėms, balsavusioms už Brexitą iš ties buvo pristatytas parlamento nariams, tačiau taip pat teigė, kad sprendimas dėl tokių veiksmų dar nebuvo priimtas.

Parlamentaras Johnas Mannas, ištikimas Leiboristų vado Jeremio Corbyno kritikas, atsakė į tvirtinimus kad T. May ketina skirti tokį papildomą finansavimą paskelbdamas tokią žinutę savo Twitter socialinio tinklo paskyroje: “Parodykite mums pinigus. Patenkinamas sumas, kurios galėtų pakeisti mūsų bendruomenes. Mūsų bendruomenės balsavo už išstojimą ir dabar atėjo laikas mums suteikti investicijas kurių reikia” “apleistos Britanijos vietovės balsavusios už išstojimą nori darbų, teisių ir investicijų”.

J. McDonnellas teigė: “nemanau kad kokie nors parlamento nariai taip parduos Savo balsus: tai korupcija ir papirkinėjimas”. Jis taip pat pavadino tokius susitarimus pavojumi šalies demokratinei santvarkai.

2019 02 03 17:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt