pirmadienis, lapkričio 23 d.
Johnsonas reikalauja iš Corbyno aiškios pozicijos dėl „Brexit“
tiesa.com
facebook nuotrauka

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Johnsonas pareikalavo iš opozicijos lyderio Jeremy Corbyno aiškios pozicijos „Brexit“ klausimu. Prieš gruodžio 12-ąją vyksiančius parlamento rinkimus rinkėjams reikia „aiškaus vaizdo“ – ką partijų lyderiai ketina daryti dėl šalies pasitraukimo iš ES, sakoma B. Johnsono laiške J. Corbynui, kurį antradienį paskelbė Dauning Strytas.

B. Johnsonas apkaltino J. Corbyną, kad šis nepasako, kokios sutarties nori su ES. „Dabar atėjo metas paaiškinti, koks iš tikrųjų yra jūsų projektas“, - teigiama premjero laiške. Susitarimas, kurį jis išsiderėjo su ES, esą yra vienintelė galimybė įgyvendinti „Brexit“.

J. Corbyno Leiboristų partijos pozicija dėl „Brexit“ yra sudėtinga. Jei rinkimai baigsis palankiai partijai, ji nori naujos sutarties su ES, o tada referendumo, kuriame britai galėtų balsuoti ir dėl pasilikimo ES. Persiderėtoje sutartyje būtų įtvirtinta muitų sąjunga su ES.

Turėdamas omenyje leiboristų siekį dar kartą persiderėti dėl „Brexit“ sutarties, B. Johnsonas kaltino J. Corbyną, kad šis ko gero „nori grįžti prie pradinio taško“.

2019 11 05 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt