pirmadienis, spalio 26 d.
Jungtinė Karalystė išbraukė Ispaniją iš kelionėms saugių šalių sąrašo
Alfa.lt

Didžiosios Britanijos vyriausybei šeštadienį nusprendus iš kelionėms saugių šalių sąrašo išbraukti Ispaniją, kur pastaruoju metu daugėjo užsikrėtimo koronavirusine infekcija COVID-19 atvejų, keleiviai, atvykstantys į Didžiąją Britaniją iš Ispanijos, turės izoliuotis dviem savaitėms.

Ispanijoje šiuo metu atostogaujantys žmonės nuo sekmadienio bus raginami laikytis vietos taisyklių, numatytu laiku grįžti namo ir izoliuotis.

„Jungtinis biosaugumo centras ir [sveikatos apsaugos agentūra] „Public Health England“, remdamiesi naujausiais duomenimis, atnaujino savo įvertinimą dėl koronaviruso padėties Ispanijoje“, – pareiškė Didžiosios Britanijos vyriausybės atstovas spaudai.

„Todėl Ispanija buvo pašalinta iš sąrašo šalių, iš kurių į Angliją, Škotiją, Velsą ir Šiaurės Airiją atvykstantiems keleiviams netaikomas reikalavimas izoliuotis.“

Didžioji Britanija rekomenduoja į žemyninę Ispanijos dalį keliauti tik esant būtinybei ir vengti nebūtinų kelionių. Tačiau ši rekomendacija netaikoma Kanarams ir Balearų saloms.

Praėjus vos mėnesiui po to, kai Ispanija atšaukė kelis mėnesius galiojusią nepaprastąją padėtį, šalyje vėl daugėja užsikrėtimo koronavirusu atvejų ir sveikatos apsaugos pareigūnai vis dažniau kalba apie tai, jog postūmį viruso plitimui suteikia naktinis gyvenimas

2020 07 26 13:49
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt