šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Jungtinė Karalystė sako nenaudojanti apsaugos priemonių iš Turkijos
Alfa.lt

Jungtinės Karalystės vyriausybė trečiadienį pranešė, kad iš Turkijos gauta asmeninių apsaugos priemonių siunta, turėjusi palengvinti aprūpinimo problemas, dulka sandėlyje, nes priemonės neatitinka JK standartų.   

Šiaurės Airijos reikalų sekretorius Brandonas Lewisas sakė, kad 400 tūkst. chirurginių kostiumų, „mūsų požiūriu, neatitinka kokybės reikalavimų, kad juos galėtų dėvėti priešakinėse kovos su koronavirusu fronto linijose dirbantis medicinos personalas“.   

Dėl šios siuntos JK vyriausybė pateko į nemalonią padėtį. Balandžio 18 dieną vienas iš ministrų paskelbė, kad siunta atvyks jau kitą dieną, tačiau Karališkųjų oro pajėgų (RAF) lėktuvas krovinį į JK atskraidino tik po keturių dienų.     

Jungtinė Karalystė, kaip ir daugelis kitų šalių, dėl pandemijos išprovokuotos beprecedentės asmeninių apsaugos priemonių paklausos susidūrė su sunkumais užtikrinant nuolatinį aprūpinimą jomis.

Sveikatos apsaugos departamentas nurodė, kad „tai pasaulinė pandemija, ir daugelis valstybių perka apsaugos priemones, todėl jų stygius juntamas visame pasaulyje, ne tik Jungtinėje Karalystėje“.   

2020 05 07 19:28
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt