ketvirtadienis, sausio 21 d.
Jungtinėje Karalystėje už karantino pažeidimą bus skiriamos baudos iki 10 tūkst. svarų
Alfa.lt

Didžiojoje Britanijoje sparčiai augant užsikrėtimo koronavirusine infekcija atvejų skaičiui, vyriausybė žmonėms, kurie nepaisys nurodymo izoliuotis, skirs baudas iki 10 tūkst. svarų (10,95 tūkst. eurų).

Pagal naujas taisykles žmonės privalo izoliuotis, jei jiems testais nustatomas koronavirusas arba jei jie identifikuojami kaip glaudžių kontaktų su užsikrėtusiaisiais turėję asmenys. Taisyklės įsigalios rugsėjo 28-ąją.

Vyriausybė padės mažas pajamas gaunantiems asmenims, kuriems dėl saviizoliacijos gresia prarasti pajamas, skirdama vienkartinę 500 svarų (547,5 euro) išmoką.

Naujausiais duomenimis, per parą šalyje užregistruoti 4 422 nauji užsikrėtimo atvejai – tai didžiausias skaičius nuo gegužės pradžios. Oficialūs duomenys taip pat rodo, kad naujų užsikrėtimo ir hospitalizacijos atvejų skaičiai Jungtinėje Karalystėje padvigubėja per 7–8 dienas.

Ministrui pirmininkui Borisui Johnsonui patvirtinus, kad Britanijoje, kaip ir kitur Europoje, stebima antroji užsikrėtimų banga, tikimasi, kad konservatorių vyriausybė įves griežtesnius suvaržymus. Londono meras taip pat yra sakęs, kad sostinėje netrukus gali reikėti griežtesnių priemonių.

2020 09 20 16:11
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt