šeštadienis, spalio 24 d.
Jungtinėje Karalystėje užpuoliko auka tapęs lietuvis našlaičiu paliko vienų metų sūnų
Alfa.lt

Jungtinės Karalystės Vulverhamptono mieste per kraupų išpuolį mačete buvo nužudytas lietuvis – 24 metų Paulius Petrašiūnas.

Portalo Metro.co.uk duomenimis, lietuvis nuo mačetės smūgių žuvo pirmadienio popietę daugiabučių namų rajone. Nusikaltimu įtariamas Seanas Bulle‘as šiuo metu yra ieškomas policijos.

Iš Lietuvos kilęs, bet ilgą laiką Jungtinėje Karalystėje gyvenęs lietuvis turėjo merginą ir vienų metų sūnų. Vyro netekusios merginos motina socialiniuose tinkluose teigė esanti „šokiruota“ ir niekaip negalinti patikėti, kas atsitiko.

„Kaip kažkas gali nužudyti gerą tėvą. Kingas (P. Petrašiūno vaikas – red. past.) gyvens be tėčio“, – rašė merginos motina.

Žuvusiojo draugai taip pat išreiškė savo skausmą socialiniuose tinkluose.

„Ilsėkis ramybėje. Kaip kažkas gali atimti draugą, tėvą, kažkieno sūnų. Aš nežinau. Tai visiškai drasko širdį“, – rašoma atsisveikinimo žinutėje.

Policija teigia bandanti kuo greičiau surasti žudiką.

„Mes sunkiai dirbame ir aiškinamės visas šio žiauraus įvykio aplinkybes. Turime pagrindo įtarti, kad su žmogžudyste gali būti susijęs S. Bulle'as, todėl intensyviai jo ieškome. Norėčiau pasiųsti jam žinią ir paprašyti pasielgti teisingai ir pačiam kreiptis į policiją“, – sakė detektyvas Jimas Mahonas.

Renkamos lėšos laidotuvėms

Portalo Expressandstar.com teigimu, velionio laidotuvėms ir sūnaus auginimui draugai ir giminaičiai suorganizavo pinigų rinkimo akciją, siekdami surinkti 5 tūkst. svarų sumą.

„Mes renkame pinigus mūsų mielam, geraširdžiam, mylinčiam ir kukliam draugui Pauliui, dar vadinamam Polo, kuris buvo mylintis sūnus, puikus vaikinas, rūpestingas draugas ir svarbiausia jaunas tėvas, kuris tragiškai buvo nužudytas vidury baltos dienos“, – rašoma akcijos apraše.

„Surinkti pinigai bus naudojami finansuoti Pauliaus laidotuves ir paremti jo sūnaus auginimą“, – priduriama paramos puslapyje.

Paaukoti velionio artimiesiems galite čia.

2020 07 17 06:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt