pirmadienis, rugsėjo 28 d.
K „Brexit“ partija patyrė skaudų smūgį, jos keturiems europarlamentarams parėmus torius
tiesa.com
twitter nuotrauka

Jungtinės Karalystės „Brexit“ partija ketvirtadienį patyrė skaudų smūgį, jos keturiems išrinktiems pareigūnams pasitraukus ir parėmus premjero Boriso Johnsono konservatorių.

Šis ketvertas apkaltino partijos lyderį Nigelą Farage'ą savo veiksmais sukeliant pavojų Britanijos išstojimui iš Europos Sąjungos.

Jie yra tarp 29 „Brexit“ partijos narių, išrinktų į Europos Parlamentą, ir priešinasi N. Farage'o sprendimui iškelti šimtus kandidatų gruodžio 12-ąją vyksiantiems JK pirmalaikiams visuotiniams rinkimams.

Ši partija nesibalotiravo 317-oje rinkimų apygardų, kur yra tvirtai palaikomi toriai, siekdama neišsklaidyti „Brexito“ šalininkų balsų, bet iškėlė savo kandidatus maždaug 300 kitų apygardų.

„Konservatoriais yra vienintelis pasirinkimas tiek „Brexit“ šalininkams, tiek demokratams“, – sakė Annunziata Rees-Mogg, viena iš keturių pasitraukusių „Brexit“ partijos narių.

N. Farage'o partija kaltina šį ketvertą susimokius su konservatoriais ir atkreipia dėmesį, kad A. Rees-Mogg brolis dirba B. Johnsono vyriausybėje.

2019 12 05 20:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt