trečiadienis, rugsėjo 23 d.
Kalėdinis spektaklis pradžiugino mažuosius Londono lietuvius (nuotraukos)
tiesa.com

Kaip ir kiekvienais metais, „Tiesa“ prieš pat Kalėdas mažuosius Londono lietuvius ir jų tėvelius pradžiugino kalėdiniu spektakliu. Šiemet Londone svečiavosi Valstybinis Jaunimo teatras su legendiniu spektakliu „Arklio Dominyko meilė“.

Sekmadienio popietę, Londono „Stratford Circus“ teatre susirinkę keli šimtai žiūrovių galėjo stebėti net du teatro pasirodymus, kuriame vaidino Gediminas Storpirštis ir Neringa Varnelytė. Spektaklis, kuris Lietuvoje jau aštuntus metus sutraukia pilnas žiūrovų sales, susidomėjimo sulaukė ir Londone.

Olgos Onaitienės nuotr.

Įvairaus amžiaus susirinkusią publiką džiugino aktorių betarpiškas bendravimas su auditorija, gyvai atliekami kūriniai, pilnos humoro ir tuo pačiu gyvenimiškai pamokančios istorijos.

Spektaklyje arklį Dominyką vaidinantis G. Storpirštis pasakojo, kad šiame kūrinyje perteikiama graži ir spektaklio žiūrovus įtraukianti istorija apie meilę, kurioje laukinis arklys Dominykas sutinka ir pamilsta gražią bei truputį aikštingą rugiagėlę. Aktorius neslėpė, kad prie spektaklio sėkmės recepto nemažai prisideda ir to paties pavadinimo V.V. Landsbergio knygos, kuri 2005 m. tapo geriausia metų knyga vaikams Lietuvoje, motyvai bei gyvai atliekama ir improvizuojama muzika.

Olgos Onaitienės nuotr.

Pasibaigus spektakliui mažuosius nudžiugino apsilankęs Kalėdų senelis, kuris nepamiršo kiekvienam įteikti ir po simbolinę dovanėlę. Spektaklyje apsilankiusi Strelkauskų šeimyna, kuri atsivedė net tris savo atžalas, pasakojo, kad renginys buvo įdomus ne tik jų mažiesiems, bet ir jiems patiems, nes buvo smagu girdėti lietuviškai atliekamus kūrinius ir tiesiog pamatyti gerą, lietuvišką spektaklį. Nerija Vinskuvienė džiaugėsi, kad toks spektaklis rodomas prieš pat Kalėdas, kuomet vaikai gali ne tik pamatyti lietuvišką spektaklį, bet ir pagal lietuviškas tradicijas susitikti su taip laukiamu Kalėdų seneliu.

  

Valstybinis Jaunimo teatras su spektakliu „Arklio Dominyko meilė“ jau yra aplankęs Amerikos, Ispanijos, Švedijos, Danijos, Lenkijos, o dabar ir Londono lietuvių žiūrovus.

Šis renginys nebūtų įvykęs ir be ištikimų mūsų partnerių. Nuoširdžiai dėkojame kompanijai „Levenes Solicitors“, teikiančiai kvalifikuotą teisinę pagalbą.

2012 12 10 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt