trečiadienis, spalio 5 d.
Karalienė Elizabeth II ir jos sutuoktinis princas Philipas pasiskiepijo nuo COVID-19
Alfa.lt

Didžiosios Britanijos karalienė Elizabeth II ir jos sutuoktinis princas Philipas šeštadienį buvo paskiepyti nuo COVID-19, pranešė Buckinghamo, įprastai retai komentuojantys klausimus, susijusius su monarchės sveikata.

„Šiandien Karalienė ir Edinburgo kunigaikštis pasiskiepijo nuo COVID-19“, – pranešė Buckinghamo rūmų atstovas.

Šaltinis pasakojo Didžiosios Britanijos spaudos agentūrai „Press Association”, kad 94 metų karalienė ir jos sutuoktinis 99 metų Philipas buvo paskiepyti Vindzoro pilyje, o skiepus atliko karališkosios šeimos gydytojas.

Išsamesnės informacijos nebuvo paskelbta.

Didžiojoje Britanijoje iki šiol nuo COVID-19 paskiepyta daugiau nei 1,5 mln. žmonių, o per didžiausią šalies istorijoje imunizacijos programą pirmenybė teikiama vyresnio amžiaus žmonėms, jų globėjams ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojams.

Šalyje šiuo metu skiepijama dviejų tipų patvirtintomis vakcinomis, skubant kuo greičiau paskiepyti kaip įmanoma daugiau žmonių, nes nauja lengvai plintanti koronaviruso atmaina nepaliaujamai didina užkrato ir mirčių atvejų skaičių.

Penktadienį Didžioji Britanija pranešė apie rekordinį 1 325 mirčių nuo COVID-19 per parą skaičių, taigi bendras mirčių skaičius pasiekė beveik 80 000. Taip pat užregistruotas rekordinis naujų susirgimų skaičius – 68 053.

Karalienė Elizabeth II ir Philipas didžiąją pandemijos dalį praleido Vindzore dėl savo garbingo amžiaus, o Kalėdas sutiko Sandringhamo dvare Rytų Anglijoje.

2021 01 09 20:02
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt