antradienis, liepos 5 d.
Karalienė Elizabeth II netikėtai viešumoje pasirodė su lazdele
BNS
Scanpix

Jungtinės Karalystės karalienė Elizabeth II antradienį pirmą kartą į svarbų viešą renginį – pamaldas Londono Vestminsterio abatijoje – atvyko pasiramsčiuodama lazdele.

95 metų karalienė išlipo iš automobilio, kurio atvažiavo drauge su savo dukra princese Ann, laikydama juodą lazdelę. Išvysti ilgiausiai soste esančią britų monarchę su lazdele buvo itin retas reginys.

Paskutinį kartą su lazdele ji buvo nufotografuota po kelio sąnario operacijos 2004 metais. Karališkieji rūmai nepaaiškino, kodėl antradienį Elizbeth II vėl jos prireikė.

Grabaus amžiaus karalienė gali pasidžiaugti gera sveikata. Paskutinį žinomą kartą ligoninėje ji buvo trumpam atsidūrusi dėl skrandžio problemų 2013 metais.

Šių metų balandžio 9 dieną ji neteko savo vyro princo Philipo, oficialiai vadinamo Edinburgo kunigaikščiu. Jis mirė būdamas 99, likus vos kelioms savaitėms iki 100-ojo gimtadienio.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 10 13 08:17
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt