antradienis, liepos 5 d.
Karalienei Elizabeth II nustatyta COVID-19
BNS
Scanpix
Karalienė Elizabeth II

Britanijos karalienei Elizabeth II sekmadienį testu buvo patvirtinta koronavirusinė infekcija COVID-19, tačiau jai pasireiškė „lengvi“ simptomai ir ji ketina toliau eiti nesudėtingas pareigas savo rezidencijoje Vindzoro pilyje, pranešė 95 metų monarchės padėjėjai.

Vyriausiajam karalienės sūnui princui Charlesui COVID-19 nustatyta vasario 10 dieną. Dviem dienomis anksčiau jis buvo susitikęs su savo motina Vindzore.

Tada nebuvo pateikta jokios informacijos, ar karalienei buvo atliktas testas.

„Bakingamo rūmai patvirtina, kad šiandien karalienės COVID-19 testas buvo teigiamas“, – sakoma rūmų sekmadienio pranešime.

„Jos Didenybė jaučia lengvus į peršalimą panašius simptomus, bet tikisi, kad ateinančią savaitę Vindzore ir toliau atliks lengvas pareigas“, – priduriama jame.

„Ji ir toliau gaus medicininę pagalbą ir laikysis visų atitinkamų nurodymų“, – nurodoma Bakingamo rūmų pranešime.

Nors paprastai neskelbia daug informacijos apie karalienės sveikatą, anksčiau rūmai patvirtino, kad ji yra visiškai paskiepyta nuo COVID-19.

Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas palinkėjo karalienei, prieš dvi savaites minėjusiai valdymo Platininį jubiliejų, greitai pasveikti.

„Esu tikras, kad kalbu visų vardu, linkėdamas Jos Didenybei Karalienei greitai pasveikti nuo COVIDo ir greitai susigrąžinti gerą sveikatą“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė jis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2022 02 20 14:30
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt