antradienis, rugsėjo 27 d.
Karališkieji rūmai: britų karalienės gydytojai sunerimę dėl jos sveikatos
BNS
Scanpix
Elizabeth II

Karalienės Elizabeth II gydytojai nerimauja dėl jos sveikatos ir rekomendavo, kad ji „liktų medikų priežiūroje“, ketvirtadienį pranešė Bakingamo rūmai.

96 metų monarchę nuo praėjusių metų spalio kamuoja sveikatos problemos, dėl kurių jai sunku vaikščioti ir stovėti.

„Karalienė ir toliau patogiai laiką leidžia Balmorale“, savo valdose Škotijos aukštikalnėse, pridūrė rūmai savo pareiškime.

Pranešama, kad pas karalienę į Škotiją ketvirtadienį vyksta jos artimieji – sūnus princas Charlesas ir vaikaitis princas Williamas.

Pastarasis pranešimas buvo paskelbtas kitą dieną po to, kai karalienė atšaukė savo Slaptosios tarybos posėdį, ir jai buvo liepta pailsėti.

Antradienį savo vasaros rezidencijoje Škotijoje, Balmoralo rūmuose, ji priėmė premjero Boriso Johnsono atsistatydinimą ir susitiko su Liz Truss, kurios paprašė suformuoti naują vyriausybę.

Naujoji Jungtinės Karalystės premjerė savo ruožtu socialiniame tinkle „Twitter“ parašė, kad visa šalis susirūpinusi dėl karalienės sveikatos.

„Visa šalis labai susirūpinusi dėl šiandien per pietus iš Bakingamo rūmų mus pasiekusių naujienų“, – pasirodžius karališkųjų rūmų pareiškimui tviteryje parašė L. Truss.

„Mano mintys – ir visos Jungtinės Karalystės žmonių mintys – šiuo metu yra su Jos Didenybe karaliene ir jos šeima“, – pridūrė ji.

Šiais metais Elizabeth II paminėjo 70-ąsias valdymo metines. Pastaraisiais mėnesiais ji vis dažniau perduodavo pareigas savo įpėdiniui princui Charlesui ir kitiems karališkosios šeimos nariams.

2022 09 08 17:25
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt