trečiadienis, kovo 3 d.
KFC sukurs 5400 naujų darbo vietų JK ir Airijoje
Alfa.lt

JAV greitojo maisto tinklas „Kentucky Fried Chicken“ (KFC) penktadienį pranešė planuojantis Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje sukurti 5 400 naujų darbo vietų, atsižvelgdamas į didelę paklausą.

KFC pareiškime teigiama, kad per ateinančius tris mėnesius tinklas sukurs naujų darbo vietų. Tai reiškia, kad bendras naujų darbuotojų skaičius nuo COVID pandemijos pradžios pasieks 10 000.

„Nepaneigsi, kad maitinimo, pramogų ir apgyvendinimo sektoriui tai yra sunkūs metai, ir mes jau matome reikšmingus padarinius populiariausiose pramogų zonose ir miesto centruose“, – pažymėjo „KFC UK and Ireland“ generalinė direktorė Paula MacKenzie.

„Įsigaliojus naujoms regioninėms ir nacionalinėms karantino priemonėms, daugeliui įmonių tai yra neapibrėžtumo metas, tačiau... mes labai džiaugiamės galėsiantys pasveikinti daugiau nei 5 000 naujų komandos narių prieš Kalėdas“, – pažymėjo ji.

Grupė pridūrė, kad pasinaudos JK vyriausybės jaunų darbuotojų paramos schema, skirtą padėti įsidarbinti 16–24 metų amžiaus žmonėms, kuriems gresia ilgalaikis nedarbas.

Šiuo metu KFC turi 965 restoranų JK ir Airijoje, daugiausia veikiančių pagal franšizę. 

2020 10 24 12:03
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt