šeštadienis, sausio 16 d.
Koronavirusas JK: šiaurės Anglijoje atvejų skaičius „darosi nebekontroliuojamas“
Alfa.lt

Koronaviruso situacija šiaurinėje Anglijos dalyje „darosi nebekontroliuojama“, teigė viena Jungtinės Karalystės ministrių Gillian Keegan, bandant pagrįsti naujų apribojimų būtinybę.

Šiuos žodžius politikė išsakė susitikime su pasipiktinusiais vietos bendruomenių lyderiais, besiskundžiančiais neįtikėtinai prasta komunikacija tarp jų ir centrinės valdžios.

Portalo BBC duomenimis, jau artimiausiu metu JK kanceliarija turėtų išleisti specialias paramos priemones, skirtas sušvelninti naujų apribojimų pasekmes.

Tarp priemonių ketinama pristatyti ir naują Paramos darbo vietoms programą, kuri pakeis šį mėnesį pasibaigsiančią apmokamų atostogų programą – ji leis negalintiems dirbti darbuotojams gauti iki trijų ketvirtadalių įprasto atlyginimo dydžio išmoką 6 mėnesiams.

Taip pat artimiausiomis dienomis bus paskelbta apie skirtingų sergamumo lygmenų sistemą, leisiančią Anglijoje taikyti atitinkamas varžančias priemones pagal sergamumo situaciją. Pavyzdžiui, manoma, kad sunkiausiai paveiktose vietovėse gali būti uždaromos maitinimo ir pramogų įstaigos.

Tačiau tai gerokai suerzino šalies barų, restoranų ir kitų smulkiųjų verslų atstovus – be tinkamos pagalbos ir komunikacijos, jie paprasčiausiai bankrutuos.

„Tai yra rimta – liga darosi nebekontroliuojama ir mes privalome daryti kažką, kad ją suvaldyti, – besipiktinantiems verslininkams atsakė G. Keegan. – Mums tikrai reikia dirbti vietiniu lygmeniu ir užtikrinti tinkamą komunikaciją su bendruomenėmis.“

2020 10 10 10:42
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt