antradienis, rugpjūčio 11 d.
Liberaldemokratai balsavo už tai, kad „Brexitas” būtų pilnai atšauktas
tiesa.com
facebook nuotrauka

Nenumaldomai artėjant datai, kai Didžioji Britanija turėtų išstoti iš Europos Sąjungos (su susitarimu ar be jo), pasipriešinimas „Brexitui” kaip niekada gyvas.

Liberaldemokratų partija nusprendė remti Jo Swinson planą sustabdyti „Brexit” iš viso - atšaukti 50 straipsnio galiojimą.

Atšaukus 50 straipsnio galiojimą būtų sustabdytas išstojimo iš ES procesas.

Taigi, Jo Swinson siūlymas tapo vienos didžiausių politinių partijų oficialia pozicija „Brexito” atžvilgiu.

Pati Jo tvirtino, kad naujoji pozicija - labai aiški, partija iki rinkimų toliau dirbs tiek ties pavojingojo „Brexit” be sutarties sulaikymu, tiek ties antro referendumo propagavimu, na, o rinkėjams ateinančiuose rinkimuose pasirinkus Liberaldemokratų partiją, šie gaus būtent tai, ką partija pavertė savo nauju moto - „Brexitas” bus sustabdytas.

Ji teigė, kad Šalis nusipelno kur kas daugiau, nei Borisas Johnsonas ir jo „Brexit” be sutarties ar Jeremy Corbynas su savo darbietišku „Brexitu”.

Liberaldemokratų atstovas spaudai Brexit srityje, parlamentaras Tom Brake teigė, kad jeigu liberaldemokratai parlamente sudarys daugumą, bus sustabdytas 50 straipsnio veikimas ir „jie sustabdys šį „Brexit” košmarą, daužantį šalį į šipulius, čia ir dabar”.

Jis taip pat pabrėžė, kad jei dauguma nesusidarys, kas atrodo pakankamai tikėtina, nes šiuo metu parlamente - vos 18 liberaldemokratų, partijos prioritetu lieka remti antro referendumo paskelbimą.

2019 09 15 15:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt