šeštadienis, rugpjūčio 15 d.
Lietuvaitę modeliu pasirinkusi V. Beckham sulaukė griežtos kritikos (nuotraukos)
tiesa.com

Naujų akinių demonstracijai Lietuvos manekenę Giedrę Dukauskaitę pasirinkusi garsi britų mados dizainerė Victoria Beckham dėl tokio savo sprendimo tapo nepatenkintų internautų taikiniu.

Lietuvaitė reklaminės kampanijos metu pristatė akinius iš šių metų pavasario-vasaros kolekcijos, dizainerė juos apibūdina kaip „plunksnos lengvumo, modernius, įkvėptus 1970-ųjų“.

Savo kūriniui pristatyti G. Dukauskaitę pasirinkusi V. Beckham sulaukė kritikos, jog lietuvaitė – pernelyg liekna, todėl yra blogas pavyzdys jaunoms merginoms, kurios dažnai bando sekti podiumais žingsnuojančių modelių pavyzdžiu ir siekia to bet kokia kaina: tikslu tampa svorio atsikratymas bet kokia kaina, o sveikata lieka antrame plane.

„Tai labai neatsakinga“, – kaltino internautai futbolo žvaigždės David’o Beckham’o žmoną.

Viešai pasklido informacija, jog pati G. Dukauskaitė taip pat yra susižavėjimo modeliais auka ir gali turėti sveikatos sutrikimų dėl neva nenatūralaus kūno sudėjimo.

Įtakingas britų leidinys „The Independent“ susisiekė su V. Beckham ir paprašė jos pakomentuoti šią situaciją, tačiau atsakymo nesulaukė.

[9100]

[9099]

[9098]

2018 01 16 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt