sekmadienis, liepos 5 d.
„Lietuvis Britanijoje: kokios mano teisės?“
tiesa.com

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kartu su Lietuvos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje kviečia į informacinį renginį - diskusiją „Lietuvis Britanijoje: kokios mano teisės?“. Renginys vyks 2013 m. sausio 24 d. 18.30 val. Lietuvos Respublikos ambasadoje adresu 2 Bessborough Gardens, Westminster, London SW1V 2JE, artimiausia metro stotis Pimlico.

Negaunate tinkamos medicininės pagalbos? Darbdavys nepripažįsta Jūsų diplomo? Jūsų skrydis buvo atšauktas, tačiau negavote kompensacijos? Negaunate išmokų šeimai? Nežinote, ar bus pripažintas Jūsų darbo stažas ir kas Jums mokės pensiją? Kviečiame atvykti visus, norinčius užduoti Jums rūpimus klausimus ir daugiau sužinoti apie kiekvieno Europos Sąjungos piliečio teises. Renginyje taip pat bus pristatyti Londone gyvenančių lietuvių apklausos rezultatai dėl jų teisių įgyvendinimo.

Į Jūsų klausimus atsakys nemokamas profesionalias konsultacijas teikiančių tinklų „Your Europe Advice“, „SOLVIT“ ir „UK European Consumer Centre“ atstovai. Pensijų aktualijas aptars iš Lietuvos atvykusi „Sodros“ konsultantė Diana Krasavceva, o klausimus apie kvalifikacijų pripažinimą galėsite užduoti Verslo ir Inovacijų departamento ES Vieningos rinkos skyriaus profesinių kvalifikacijų pripažinimo JK koordinatorei Laurai Danilavičiūtei. Renginį moderuos Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.

Po diskusijos kviečiame neformaliai pabendrauti.

Apie savo dalyvavimą maloniai prašome pranešti el. paštu amb.uk@urm.lt arba telefonu +44 20 7592 2840 iki š.m. sausio 22 d. Lauksime Jūsų renginyje!

RENGINIO DALYVIAI

Asta Skaisgirytė Liauškienė (Ambasadorė, Lietuvos ambasada Londone)

Diana Krasavceva („Sodra“)

Laura Danilavičiūtė (JK Verslo ir Inovacijų departamentas)

Marc Smith („Your Europe Advice“)

Andy Allen („Europos vartotojų centras“)

Sonia Payne („Europos vartotojų centras“)

Raminta Dereškevičiūtė (Londono lietuvių Sičio klubas)

Giedrius Sudikas (Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje)

2013 01 16 11:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt