pirmadienis, liepos 13 d.
Lietuvių pagalbos šauksmas: prašo padėti pargabenti jaunuolio palaikus
tiesa.com

Tautiečiai kreipėsi į mūsų redakciją prašydami paskleisti žinutę, jog reikia pagalbos į Lietuvą pergabenti mirusio lietuvio palaikus.

Prašymas skamba taip:

Niekada negalvojome, kad kada nors mums reikės prasyti Jūsų pagalbos.

Šiandien netekome Vaiduko. Mylimo Brolio, Draugo, Sūnaus. Jauno 30 metu vyro, kuris dar neturėjo mūsų palikti.

Jo gyvenimo kelias nebuvo lengvas. Prieš du metus jį užpuolė, to pasekmes buvo kraujas smegenyse, epilepsija, galvos operacija. Taipogi, jis negalėjo 100% valdyti dešines rankos. Bet Vaidukas vistiek, kaip įmanydamas stengėsi kabintis i gyvenimą. Ėjo į darbą, norėjo patirti viską, kas tik įmanoma šiame gyvenime. Šypsojosi ir kitiems rodė pozityvą. Ir kaip atrodė, kad viskas jau stojasi i savas vėžes nutiko tai.

Tikslios diagnozės kolkas nežinau (tą pasakys skrodimas) bet lipdamas laiptais jis paslydo ir nukrito. To pasekoje jis stipriai susitrenkė galvą ir kraujas išsiliejo i smegenis. Jis paniro į komą. Ligoninėje iš visų jėgų jis bandė kovoti už savo gyvybę, tačiau jėgų pritrūko...Vaiduko gyvybė užgeso. Labai svarbu paminėti, kad Vaidukas tapo donoru. Šiuo savo paskutiniu noru jis gali išgelbėti 7 žmonių gyvybes.

Pasakodami šią istorija norime paprašyti padėti pargabenti Vaiduką į Lietuvą, kad jis galėtų atgulti Amžino poilsio savo Mylimoje Tėvynėje.

[10631]

Paaukoti galite čia:www.gofundme.com/m9adj-help-vaidas-familly

2018 11 10 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt