sekmadienis, balandžio 5 d.
Lietuvių šeima prašo pagalbos: gal kažką žinote ar matėte?
tiesa.com
Asmeninio albumo nuotr.

Portalo Tiesa.com redakcija gavo lietuvių, gyvenančių Peterborough mieste, pagalbos prašymą. Šį savaitgalį buvo apgadintas jų stovintis automobilis, tačiau kaltininkai – nežinomi.

„Ar žinojote, kad Peterborough jūs galite įvažiuoti į stovintį į stovintį automobilį ir jums už tai nieko nebus? Na, aišku, jei nestovėsite ir nelauksite, o spruksite iš įvykio vietos. Taip nutiko mums – sudaužė mūsų automobilį ir policija neieškos kaltininko“, – savo laiške rašė jie.

Policija lietuvių šeimai padėti negali, nes vaizdo kamerų medžiaga saugoma tik porą valandų, o tikslaus įvykio laiko niekas nežino. Draudimas žalos nekompensuos, jei nebus rastas kaltininkas. Lietuvių teigimu automobilis iš įvykio vietos patrauktas nebuvo. Vis dar tikimasi surasti, kas apgadino automobilį.

  „Jo naudoti ir negalėtumėme, kadangi smūgio būta stipraus ir net ašis pasislinkusi, durys blogai atsidaro. Greičiausiai teks automobilį utilizuoti. Jo vertė rinkoje siekia apie 1000£, o taisymas tikriausiai kainuotų daugiau“,– teigia nukentėjusieji.

 Ką nors mačiusius ar žinančius apie šią situaciją nukentėjusieji prašo padėti.

Įvykio vieta: Lincoln Road, prieš degalinę ( 261 Lincoln Road).

Įvykio laikas: naktis iš penktadienio į šeštadienį.

[10781]

2019 02 26 14:00
Spausdinti