ketvirtadienis, spalio 1 d.
Lietuvos konsulai lankys pasaulio lietuvius
tiesa.com

Lietuvos užsienio reikalų ministerija su atstovybėmis užsienyje rengia išvažiuojamąsias konsulines misijas į Mančesterį, Edinburgą, Šiaurės Airiją, taip pat Buenos Aires, Kalgarį bei Melburną.

 Konsulinių misijų metu bus atliekami Lietuvos piliečių ir lietuvių kilmės asmenų pageidaujami konsuliniai ir notariniai veiksmai, priimami prašymai ir dokumentai dėl paso išdavimo ar keitimo, užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje, konsulinių pažymų išdavimo, bus priimamos gyvenamosios vietos deklaracijos ir atliekami kiti konsuliniai veiksmai.

Lietuvos ambasada Londone balandžio 27 d. organizuoja konsulinę misiją į Mančesterį, balandžio 29–30 d. – į Edinburgą, o gegužės 2–3 d. išvažiuojamoji misija rengiama Šiaurės Airijoje.

Konsulinė misija Melburne Lietuvos ambasados Japonijoje bus rengiama balandžio 4–7 d., misiją Kalgaryje Lietuvos ambasada Kanadoje rengia balandžio 15–16 d., o Buenos Airėse Lietuvos ambasados Ispanijoje konsulinis pareigūnas konsulines paslaugos teiks birželio 17–20 d.

Privaloma išankstinė registracija, nurodant savo vardą, pavardę, asmens kodą arba gimimo datą, taip pat pageidaujamą konsulinę paslaugą ir apsilankymo laiką, vykdoma ambasadoje Londone el. paštu konsulinis.uk@urm.lt, Lietuvos garbės konsulės Melburne Danutės Levickis el. paštu lithconsul@yahoo.com.au ir tel. +61-3-9840-0070, ambasadoje Kanadoje el. paštu jonas.skardinskas@urm.lt ir tel. 613 567 5458 papildomas (extension) Nr. 22, ambasadoje Ispanijoje el. paštu amb.es@urm.lt arba tel. +34917022118.

Išsamesnė informacija, taip pat misijų vieta ir laikas skelbiami Lietuvos ambasadų Londone, Japonijoje, Kanadoje ir Ispanijoje interneto svetainėse adresais http://uk.mfa.lt, http://jp.mfa.lt/index.php?3775038325, http://ca.mfa.lt/ ir http://es.mfa.lt.

2014 03 26 08:35
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt