pirmadienis, sausio 18 d.
Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje organizuoja konsulines misijas į Bostoną ir Mančesterį
tiesa.com
facebook nuotrauka, LR ambasada Londone

Lietuvos Respublikos ambasada Jungtinėje Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystėje ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Konsulinis departamentas organizuoja konsulines misijas į Bostoną ir Mančesterį

Siekiant Lietuvos piliečiams, gyvenantiems Jungtinėje Karalystėje, sudaryti kuo geresnes sąlygas gauti konsulines paslaugas, organizuojamos konsulinės misijos į Bostoną ir Mančesterį.

Bostone – 2019 m. lapkričio 11 – 15 d.

Mančesteryje - 2019 m. lapkričio 18 – 22 d.

Konsulinių misijų metu bus priimami prašymai ir dokumentai dėl LR pasų ar asmens tapatybės kortelių išdavimo (keitimo), užsienyje sudarytų santuokų ar gimusių vaikų įtraukimo į apskaitą Lietuvoje.

DĖL PASO KEITIMO AR IŠDAVIMO BOSTONE REGISTRUOKITĖS ČIA: konsreg.urm.lt/…/gb1/gb1_konsuline_%20misija_Bostone

Konsulinė misija Bostone vyks adresu: Boston County Hall, Boston Library, 3 aukštas, 19 ofisas (Bostono lituanistinės mokyklos klasė), PE21 6DY.

DĖL PASO KEITIMO AR IŠDAVIMO MANČESTERYJE REGISTRUOKITĖS ČIA: konsreg.urm.lt/…/…/gb1_konsuline_misija_Mancesteryje

Konsulinė misija Mančesteryje vyks adresu: Gilda Brook Social Club, 34 Wellington Road, Eccles, Manchester, M30 0NP.

Nepamirškite atsinešti nuotraukų, apmokėtų Special Delivery vokų (su Jūsų adresu).

Visi turi atvykti asmeniškai; taip pat vaikai nuo 1 metų. Konsulinis mokestis mokamas banko kortele (išskyrus American Express). Jeigu kortele sumokėti galimybės nėra, galima mokėti ir grynaisiais pinigais.

Iki susitikimo Bostone ir Mančesteryje!

2019 10 11 14:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt