šeštadienis, gruodžio 5 d.
Londone lankosi Lietuvos finansų ministras R. Šadžius
tiesa.com

Lietuvos Respublikos ambasada, tęsdama Lietuvos ES Pirmininkavimo programą Londone, surengė apskritojo stalo diskusiją „Finansinio sektoriaus reguliavimo tobulinimas: prielaida stipresnei bendrai ES rinkai ir ekonominiam augimui“.

 Organizuota konferencija – tai bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir Jungtinės Karalystės Finansų ministerijų, „theCityUK“ ir Lietuvos ambasados Londone, rezultatas, nukreiptas į vieną iš Lietuvos ES Pirmininkavimo prioritetų – dirbti link patikimos ir augančios Europos, kas apima Bendrosios rinkos gilinimą ir ekonominio stabilumo užtikrinimą. „Pastaraisiais mėnesiais matome vilčių suteikiančius ženklus, kurie liudija apie tai, kad Europa eina teisingu keliu į ekonominį atsigavimą. Antrame 2013 m. ketvirtyje ES BVP išaugo 0,4 procentais. Ekonominiam stabilumui ir augimui užtikrinti būtinas stiprus ir tinkamai funkcionuojantis finansinis sektorius“, savo kalboje pasakė Lietuvos Respublikos Finansų ministras.

Tardamas sveikinimo žodį Londono sityje organizuotame 3-jame Bankiniame ir finansiniame forume, ministras verslo ir finansų sektoriaus atstovams akcentavo pasitikėjimo svarbą, ypatingai atkuriant pasitikėjimą finansiniame sektoriuje. “Turim būti pasiruošę galimiems naujiems sukrėtimams labai jautrioje finansų rinkoje, todėl bendros sistemos, bendrų taisyklių sukūrimas yra viena svarbiausių šios dienos aktualijų”, - išskirdamas svarbiausią Lietuvos pirmininkavimo ES prioritetą – Bankų sąjungą - kalbėjo Lietuvos finansų ministras Rimantas Šadžius.

R. Šadžius susitiks su Didžiosios Britanijos Valstybės iždo kancleriu Georgu Osbournu bei dalyvaus apskrito stalo diskusijoje kartu su Didžiosios Britanijos bankų, asocijuotų verslo struktūrų atstovais ir žurnalistais.

2013 11 19 15:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt